bugün

yüzündeki bakıştan, içindeki arzunun hal ve hareketlerine yansımasından, ellerinin sürekli gezmesinden...
"seni arzuluyorum/istiyorum" demek bu kadar zor olmasa gerek.
şarap mı içsek? diye bir soru yönelttiği zaman.
Acil yardım beklenen sorunsal. Evet.
domalmasından olarak cevaplandırılabilecek soru.
Hic mi bir sey yasamadin be kardesim Yas kac 15 mi?
sorarak cevabına sahip basit sorudur. insanlar konuşa konuşa demişler.

- sevişmek istiyor musun ?
+ evet
- wundebaaahhh

- sevişmek istiyor musun ?
+ tabiki de hağyır grzklı 1!11!!
- piki..
size bakıp dudaklarını emiyorsa anlaşılabilir. sizde kuru kuruya dudaklarını emmesin diye hemen dudağına yapışıp kızı bu durumdan kurtarın. bunun haricinde yalnız kaldığınızda size sürekli dokunuyorsa sizle yakın temaslı ve yakın mesafede konuşuyorsa yine isteği olabilir. sizin dudaklarına bakıyorsa sürekli yine sevişmek istediği anlaşılır. sevişmek istediğini söylemezler. ilk adımı sizden beklerler durmayın yapışın.
anlaşılmaz.
bazen sizi deneyebilirler, acaba o da diğerleri gibi abaza mı diye. kanlarına girdikten sonra dilediğiniz gibi size dönük çalışacaktır zaten kasmayın.
Sevişmek istediğini söylemesi ile. Evet.
Sözlükte açık oyluyorsa sevişmek istiyordur.
Çadır kurar memişleri ile.
beden dili olarak saçlarını size doğru havalandırır, size doğru ayak ayak üstüne ayar, bilek içlerini gösterir.

(bkz: beden dili eğitiminden bir paranoyak olarak çıkmak)
görsel
rızasından.
hayvanlar aleminden bir örnek vermek istiyorum. şöyle ki;
kızışan dişi ayı pompişini ağaçlara sürter, erkek ayı da ağaçları koklaya koklaya hedefe ulaşırmış.
şu an kuantum bilgisayarları hakkında konuşuyor olsak her detayı açıklayabilirim, fakat söz konusu durum hakkında ne söylesem bilemedim.. çünkü her insan için sayısız olasılık var, her olasılık içinde sayısız olasılık oluşuyor... neyse ben gideyim ocakta yemeğim var..
Birden dudağına yapisirsa
Bilerek frikik verirse .
memelerini sallayarak.

hani dişi köpekler kuyruğunu sallıyor da o yüzden şeyttim.
Yanına sokulur, öper gereğinden fazla öpmeye başlar temas etmeye başlar seni de tahrik etsin diye sonrasında sen tahrik olur sevişmeye başlarsanız. Bu kadar basit aslında.
Sizin bakmadığınız bir anda göğüslerini ellerlerse anlayın normal gitmeyen bir şey vardır.
Acil taktik arkadaşlar.
adanalı kızlar ;
- şırdan yemeye gidek mi ? derler. işin şifresi bu !..
merak edilendir. kadınların var mı böyle belli başlı seks istediğini gösteren hareketleri?
sevişmek istiyorum diye bağırıyorsa anlıyorum ben.