bugün

erkek olmaktır . diyecektim ama onu da yapan var . demek ki bir kadının isteyip yapamayacağı hiçbir şey yok .
Erkek olmak.
Pis umumi tuvaletleri gördükçe ayakta işemek. Aslında mümkün ama teknik olarak biraz zor.
Yoktur.sadece biraz zaman alabilir.
mükemmel erkeği yaratmak.
hangi birini sayayım ki?
gerçek anlamda sevilmek istiyoruz. ama bizim elimizde değil gibi. ilgili kişilere duyrulur.
doğru erkeği bulmak. işte bunlar hep erkeğin eğri olmasından.
şüphesiz ki seks tir. diğer istisnalar dışında. ha bir de sevişmek.
hiçbirsey yok ne derse yapar acayip varlıklar.
Tahrik etmiş gibi olmayayım ama kesinlikle sessiz kalıp durumu kabul etmek.
ikna olanını görmedim daha..
buraya yazmak isteyip de yazamadığım bir eylemdir. yazacağım, silinecek. ama çok isterdim. kadın olarak küfrünü bile edemiyoruz. edince "nasıl" sorusu geliyor akıllara, yok çünkü bizde. böyle sinirlendiğin insanların ağzını yüzünü ***.
bir de dışarıda giderken sana sözlü tacizde bulunan kişilerin ağzını yüzünü burnunu kafasını kolunu bacağını kırmak. haysiyetsiz it, öyle yapılmaz böyle yapılır diyerek kırmak hem de. lakin biz ne yapıyoruz kafamızı önümüze eğip duymamazlıktan geliyoruz.
istikrarlı olmak. kendisini sevme nezaketi gösteren erkeğe adam akıllı istikrarlı bi karşılık verememek .
bir de değerin degerini bilememek. adam gözünden sakinip değer veriyo biricigine , karı hiç oralı bile değil. hâlâ ihtiras hâlâ inat.
çıkar elbet inadını s.kecek biri karşına , az bekle.
ozgurlugu hissetmektir.