bugün

dogdugu andir sonrasinda hayatta kim masum kalabilir kadın kalsin.hele bunlarin ortamda bir fesat var sormayin en yakin arkadas uc saniye kaybolsun arkadasini gomuyor ne masumlugundan bahsediliyor.
(bkz: burasi soyvayvir beyler burda hersey gercek)
Üzerine atılan iftirayı temizlemeye çalıştığı andır.o an tüm dünya kadınları masumdur.o kadardır.
görsel
Bu kadın sevdiğinizse eğer Hiçbir şey söylemeden size mimiksiz, doğal haliyle baktığı andır.
Gözlerinize bakıp neden diye sorduğu andır. En azından benim için öyledir.
Kocaman damarlı bir yarraan üzerinde hoplarken boğazından çıkan hırıltılar eşliğinde bütün vücudunun titreyip şehvetle ağzının açıldığı ve gözlerinin kaydığı an.

görsel

Beybi!
kabahatini anladığı an . o kadar tatlı oluyorlar ki yeme de yanında yat . o derece ya .
Yazmama kararı aldığı andır.
görsel

görsel
bosalirken sergiledigi yuz ifadesidir.
ağzı bantlı Sandalyeye bağlı bir şekilde oturduğu andır.
tokadı yediği andır. bu iş böyle aga.
ilk doğduğu andır sonrası hep şeytanlık.
Gratis veya Watsons'a gittiği zaman yada kitap okuduğu zaman.
saçlarını toplarken ki halidir.
tavlada son kapıyı alıp okulları tatil edince bi kaç el boyunca “ ben ne zaman oynayacam la” dee gibi bi bakışla sırasını beklediği halidir.
Düğünde halay çektiği an.
oje sürüp kuruması beklediği an.
trollendiği andır. O an olayın şokuyla hayattaki tüm fikirleri unutur ve şaşkınlık kalır geriye.
Beyaz tenine güneş vurduğu andır.
ilk uyandığı andır. Savunmasız ve bi o kadar şapşal oluyorum, silah çekseler sonsuz uyku için o an vur beni derim.
abdest aldığı andır.
Sesini kestiği zamandır.sürekli boş boş konuşuyorlar,bence susunca daha masum görünüyorlar.
Tuvaletten çıktığı an.
kim kardashi an.
güncel Önemli Başlıklar