bugün

kesinlikle 'tecavüzdür'... daha sonra sadece 'ailenin namusunu temizlemesi için mağdureyi tecavüzcüsüyle evlendirmesi tabii....
* iççamaşırsız ve etek giydiği bir günde adet olması.
birazdan şöyle bir bkz'a maruz kalabilecek başlık.
(bkz: agzinda dis teli olan erkekle opusmek)
http://www.youtube.com/watch?v=Tm61tXlGblI bu da kötü birşey.
(bkz: babam öldüğünde ağlamadım)
(bkz: çekirge istilası)
bir davette özenle uzattığı tırnağının kırılması, takma kirpiğinin düşüp kaybolması.***
(bkz: erkek)
ilk sirada tabi tecavüz ikinci sirada tecavüzcüyle evlenmek ücüncü sirada tecavüzcü yüzünden hamile kalmak dördüncüsü ise beyaz pantolon giydiginiz gün adet olmak.*
kadın olmaktır ,artık yapılacak bişey yoktur ; geçmiş olsun efendim.
yamuk disli, pis bir taraktir. klozet fircasi da olabilir.
(bkz: ben)
daha 1 kere bile orgazm olmadan 3 kez erken boşalmış erkek de en kötü şeylerden biridir. herhalde?
(bkz: Meryl Streep sophie s Choice)
(bkz: türban)
(bkz: evlilik)
(bkz: tecavüzcü çoşkun) * *
migferdir. bir kadinin kafasindaki gorunumu cok kotudur. *
sevgilisini yatakta çıplak bir erkekle iş üstünde yakalamış olmak baya bir kötüdür.
platonik askinin evlenmesidir.
tecavüzden sonra bir kadının başına gelebilecek en kötü şey "islam"dır. zaten tecavüzün en çok görüldüğü yerler de islamik ülkelerdir. islamik ülkelerde kadına değer verilmez. ikinci sınıf muamelesi görürler.
evladını kaybetmek...
tırnaklarından birisinin kırılmasıdır. evlat acısı gibi koyar.
başka bir kadın.
Tanım: bir kadının felaketidir.
bir erkek tarafından kullanılmaktır. sevildiğini söyleyip kandırılmak defalarca yatağa atılıp terk edilmektir. kadının bütün güveni yok olur. sorun ben de mi acaba diye kendini yer. zamanla kimseye güvenemez ve adeta bir yaprak gibi savrulur.