sizin onu sevmenizdir.

not: mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla doludur.
merhameti.
Sadakatidir.
Bir kadını vazgeçilmez kılan şey yoktur. Abaza, uçkuru peşinde koşan erkekler hayatın kadınsız akamayacağını zannettikleri için ilişki denilen yaşam batağına saplanmıştır.
Başısı.
sadece iki şey bir kadını vazgeçilmez yapar.

1- aşkınız
2- evladınız.

ikisinden biri varsa çoğu zaman yeterli. ikisi birden varsa vazgeçmek aklınızın ucundan bile geçmiyor.
fiziksel olmayan şeydir.
gereksiz konularda umursamaz olmaları ve olayların etkilerinden hızlı bir şekilde çıkıp olgun tavırlar sergilemeleri.
Kadın olmaları abiler, kadınlardan vazgeçemeyiz. Biz erkekler yaradılış itibarı ile kadınlarla birlikte olan canlılarız. Tabi farklı tercihleri olan insanlarda olacaktır. standart bir erkeğin hayatındaki son kadın vazgeçilmezdir. Bu ilk kadın da olabilir tabiki. Genelde evlenmiş olursun zaten çoluğa çocuğa karışmış olursun.

Onun dışında bir çok erkek ikili ilişkiyi birden fazla kere denemiş olabilir. Şimdiye kadar kaç kızla birlikte oldun, çıktın veya sevdin soruları erkekler arasında konuşulur. 3 olur 5 olur ne bilim kimisi ilk sevdiğiyle evlenir işte. Arada bi çok kadın kişisinden vazgeçmiş olabilirsin ama sonucunda bir kadın ile aile kuracaksın. He yavsak bi adamsan karından da vazgeçebilirsin orası ayrı.
güçlü ve özgüvenli karakter.
kaybetme korkusu. kaybetmekten korktuğunuz kadın sizin için vazgeçilmezdir.
Gülüşü mü? Bilelim yani:
Toplumsal açıdan erkekte olmayan organlar sebebiyle, bireysel olarak da anaçlık duygusu.
diğer kadınlar tarafından beğenilmesinden başka bir şey değildir.
Erkeği ezmesidir. Güzel taktiktir. Böyle vazgeçilmez olursunız kızlar.

He birde

Seven değil silken kadınlar vazgeçilmezdir
90D meme.
Tüm gelişimi erkenden tamamlamış sadece kendini degil senide evirip çeviren kutsal kaynak yaşam agacı ayaklarına cennet vadedilmiş mübarek varlık .
Gülümseyişi.
ona olan sevgindir.
zamanında bi hata yaptım çıktım dedim ki

: o kadar güzel gözüküyosun ki bana diğer erkekler seni benim gözümden görse savaş çıkar.

sonuç: terk edildim ve anladım ki
''GÜZELLiĞiN ON PAR'ETMEZ BU BENDEKi AŞK OLMASA''
zekası ve sohbetidir.

cinsellikle ilgili olanları para karşılığında da giderebilirsiniz.
verdiği değer VE saflığıdır.
kimse vazgeçilmez değildir.
Beyaz teni ve güzel burnu.

Açık ve sarih.
Sadakati.
ona olan hislerimiz. evet bir kadını vazgeçilmez kılan şey bizim ona karşı ne olduğuna anlam veremediğimiz, bir adı olmayan ama fazlasıyla yoğun olan hislerimiz. işte bu hislerden vazgeçilmiyor. gerekirse acı çekiyor olalım, bu acı bile vazgeçilmez oluyor.