bugün

Dostum olma tostum ol.
"Havalar da pek sıcak, eridin gittin vallahi."

Denemekte fayda mı var?
'ya ne bileyim biz biraz farklıyız,yani senin hayata dair bakışın farklı,daha esnek daha rahat davranabiliyorsun bense böyle biri değilim.insanlarla kolayca yakınlık kurup onların yanında doğal davranabiliyorsun,aslında oldukça modern bir kızsın.'
"bunu söylemek zorunda kaldığım için çok üzgünüm ama siz tam bir kaşarsınız."

böyle söylenebilir.
görsel
hanımefendi kusura bakmayın ama, yaptığınız hareketler, sergilediğiniz tavır ve tutumlar hiç hoş değil. özellikle bir insanın duygularıyla alay edip, onu hem duygusal hemde sosyolojik açıdan olumsuz etkilemenizde hiç doğru değil. bu davranışlarınız karşısında size sizin için çok uygun olan bir sıfat ile hitap etmek istiyorum. yanlış anlamayın ama siz biraz "kaşar"sınız.
1 kilo eski kaşar alınır ve ikram edilirken : sizin gibi uzunca bir süre demlenmiş, dinlenmiş ve tam kıvamının doruğunda.
sırıtarak ''sen de az orospu değilsin haniiii'' demeniz durumunda kırılmayacaktır.
Sen iyi biri olabilirsin ama ben o kadar geniş biri değilim. Do you understand me bitch?
Kırılınca kırık kaşar oluyor ne yani fiyatı mı düşüyor?

+Tedes altından geçenleri özenle sayıyor, sen hiç saydın mı?

-Pardon, anlamadım.

+yollu olmuşsun, gözlerin tedes mi, diyorum.

-(slap,u re bastard, shes cryng)
are u crazy man? Why do u want brake her heart? dedirtir.
kaşarlar kırılmayacağı için sorun yok. gerçeğin yüzüne vurulmasından dolayı kısa süreli bir şok geçirir ama geçer. yaşanmış onaylanmıştır.
Zamlardan muhabbeti açıp konuyu kaşar peynire getirilebilir. Bu yöntem için Türkiye gayet ideal bir ortam.
Orospusun desen yeterlidir.
senin tostun da pek bi lezzetli olur yavrım.
Bir kadına neden kırmadan kaşar olduğu söylüyoruz.
Ciddiyim.
Ortamda kaşar bir kadın var. Bana yazmıyor bana sarmıyor arkamdan iş çevirmiyorsa banane. istediğini yapsın.
Zaten gerçekten kaşarsa sizin kaşarlık numaralarını yemiyecek bir zeka ve karekteriniz olduğunu bilir.
Yok siz de akıl yok fikir yok am budalası bir enayi iseniz sizi parmağında oynatmış sonrada yol vermişse burada suçlu sizsiniz.
Kaşarları savunuyormuşum gibi durum oluşmasın ama gerçek bu.
Ben bir kaşarı kırmamaya niye dikkat edeyim.
Kaşar zaten kolay kolay kırılmaz.
Durum budur.
Bem neden bu kadar ciddiye alıp yükseldim onu anlamadım ama olsun.
Allahtan sözlükte hiç kaşar kadın yazar yok.
Hepsi rahibe teresa hepsi Danimarkalı gelin hepsi şeker kız candy.
kuyruk acısı olan erkeğin yapacağı harekettir.

şaka şaka bazısı hakediyor.

şey deyin "davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer kalmamış"

yalnız çok öküzce haberiniz olsun.
Sen galiba karslısın demek yeterli olacaktır.