bugün

daha önce eline kadın eli değmemiş erkektir.
(bkz: kadının saçını görünce boşalan erkek)
(bkz: kahrolarak boşaldım)
şeriatçıların içinde bulunduğu durum. yoksa bir kadınla tokalaşmayı neden bu kadar büyük bir tehlike olarak görüp yasaklamaya çalışsınlar?
tokalaşarak boşalan erkekdir.
kahrolasıcadır.
tahrik gücü yüksektir.
elleri çok hassastır.
elleriyle penisi arasında müthiş bir bağ vardır.
ellerindeki sinir uçları direkt penise gidiyordur.
taşak kafalıdır. beyni taşaktır. şaka maka var mı lan böylesi
yine ıslandım inanır mısın erkeğidir.
Sikiyle düşünüyordur. Artık abazanlığın bekarete yüz tuttuğu bir dönemdedir nasıl bir yokluksa bünye seviş kayıtlarını silmiş, gece kamyon devrilmiyor, rüyada hallenmiyor, otuzbir çekmiyordur. Fallik dönem miydi neydi ona dönmüş. Pert.
(bkz: how i met your mother)

hatırlayan bilir, barney'nin eküri arayışını.
ergendir.
Uzun süre sevişmeyen her erkeğin başına gelebilecek talihsiz durumdur.
istesen yapamazsın.
bi kere başıma gelmiş olay.

kızla sevişirken, çok güzel inlediği için tebrik ettiğim sırada boşalmıştım. hayat ne garip, spermler falan...
nerenle tokalaştığına göre değişir.
olmaz öyle şey. uydurmayın. hepimiz biliyoruz ki dokunmadan olmuyor.
tokalaşmak denilerek abartılmaması gerekendir. fakat bunun bir tık üstünü yaşayanları ele alırsak, hayatında daha önce hiçbir kadınla birlikte olmamış, veya da olamamış bir birey olduğunu anlayabiliriz. tecrübe etmemiştir. hayatında ilk kez bir kadınla temas kurduğu için de, libidolar o an 200 kat reaksiyon göstermektedir. bu durumda da, dokunsan boşalacak kıvama gelmektedir.

benim mesela. ilk defa bir kızı hayatıma aldığım zamanda, onunla aynı odada, aynı yatakta birlikte henüz cinsel temas kurmadan, sadece klasik fiziksel temastan dolayı o an libidolarım 200 kat artmıştı. abartmıyorum. ilklerin verdiği bir panik, bir tedirginlik ve bir korku olduğu için de, o an hissetiklerimi kıza aktaramamıştım. ben de gittim, çareyi tuvalette boşalmakta buldum.

işte bu da böyle acı bir anımdır. nasıl da geçmiş zaman beh!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar