bugün

oldukça fazladır.

hergün gezmek ister, yemek ısmarla, çay ısmarla, don al, atlet al, epilasyon parasını ver. sikerim lan oynamıyom ben. evet.
eğer sevgiliyse, paraya gerek yok.
eğer motor taşıtlarıyla beraberseniz, mazotu var bakımı var yağı var. 2bin lirayı gözden çıkartın beyler.
o da size gerçekten aşık ise bir maliyet olmaz, olursa da zaten sorun olmaz.
kadın sömürmek için çıkmıyorsa fazla koymayacak olan maliyet.
sevgili olan kadının kişiliği ile orantılı olarak değişecek olan maliyettir. gözü yalnızca para pulda, gezip tozmakta olan bayanlar olduğu gibi Sizin durumunuza göre hareket edebilecek pek çok bayan da mevcuttur elbet.
aç gözlü bir bayana denk geldiyseniz yandığınızın resmidir.
bir erkekle sevgili olmanın maliyetinden düşüktür. kadın buluşma öncesi kuaföre gider. saçlar, tırnaklar, makyaj, elbise. maliyeti o kadar yüksektir ki iki kolanın hesabını yapan erkeğin anlayamayacağı kadar yüksektir.
evlenmeyi düşünüyorsan maliyeti gerçekten agırdır maddi manevi sorunlarla ugraşmak ama evlilik yok dersen çok daha ucuza uluslararası ve yerli sevgi dagıtan kadınlar çok daha hesaplı * en azından manevi yönleri yok eger ortada gerçek aşk varsa bence paha biçilmez
eğer cadde de, istiklal de, bebek sahilinde, yeniköy de, tarabya da, nişantaşı nda vs. de kahve keyfi falan filan diye sosyal paylaşım sitelerinde etiketlenmeyi seviyorsa, türk kahvesine burun kıvırıp brezilya kahvesi istiyorsa, italyan makarnalarına hayransa, salatayı bile midpoint de yiyorsa, dondurmayı mado dan çantayı mango dan alıyorsa e bunları da size yüklüyorsa maliyeti baya baya fazladır.
yiyici ise paha piçilemez.
kalbinizdir, onu gözden çıkarmışsanız sorun yok. artık başkasına aittir. bu sebeple bir insanla sevgili olmadan önce şunu sormak gerekir 'bu insan beni öldürmek istese izin verir miydim?' bu sorunun cevabı hiç düşünmeden evetse; geçmiş olsun fena abayı yakmışsınız. cevap tereddütlü veya hayırsa o ilişki fuckbuddyliğin içine biraz tuz biber katılmış versiyonu olacaktır zaten.
kaba bir hesap yaparsak tatildi, yeme içmeydi arada oteldi falan derseniz yılda size ortalama en düşük (arada siz hesap ödemezseniz çalışan sevgili bulacaksınız tabi) 3 bin ila 5 bin lira arası falan eder.
ha bedava sevişirsiniz orası ayrı aslında bedava sevişmezsiniz de bedavaymış gibi gelir, bedava sevişmek zor iş. gerçi ben becerebiliyorum o işi. *
sirf cinsel durtulerini tatmin etmek ve bosta kalmaktan kurtulmak adina sevgili yapan arkadas kisisine totalde yedi yuz yirmi lira girmesi ile ibret alinilmistir.
yarattığı psikolojik çöküntü; paha biçilemez!
sevgilisini külfet olarak gören ergen söylemidir gerçek sevgilerde yürekler ve maliyet ortakdır .