bugün

(bkz: Salına salına sinsice)
para varsa onlar fizan da olsa bile gelirler.
Yanaşma arkadaş kocasi vardir simdi oda sana yanaşir.
yürüyerek.
görsel
2 ileri 1 geri.
bir sigma erkek gözüne kestirdiği kadının yanına gider ve sadece "benle çay iç karı" der.
selam, merhaba, tanışalım mı diyerek yaklaşmayın. 1 0 yenik başlarsınız. kızın konuya dahil olacağı ve açık uçlu bir konu açarak yaklaşın. açık uçlu dediğim kız tek bir cevapla konunuzu geçiştirmesin. kızın cevap verip size bir soru paslamasını sağlayın. bunu sağlarsanız kızı yarı yarıya düşürdünüz sayılır. gerisi sizde. anlatsın dinleyin. zaten dinleyen bir erkek bulduklarında kan grubuna kadar anlatırlar bunlar böyle canlılardır. geçen tanışayım dedim kızın dnasını bile öğrendim.
(img:#2215666)
Neden her defasında erkek yaklaşıyor bir kere de kadın yaklaşsın. Seven sevdiğini söylesin. Uğraştırmasın kimse kimseyi. Matematik sorusu değildir bu bence. Bir sevgi yaklaşımı.
tabiki yürüyerek.
Tek tip kadın yok.

Erkekleri 3 maddeye falan indirebiliriz ama kadın milyonlarca…

Ama temel şeyler çok önemli tabi;

- güven vermek
- huzur vermek
- değer vermek
ürkütmeden. çita avını ürkütmeden nasıl dibine kadar sokulup öyle depar atıyorsa sizde öyle yapacaksınız.
mümkünse hiç yaklaşma !..
korkutmayın hayvancağızları.
Geh bili bili bili bili doberman.
sevgiliyseniz böyle yaklaşabilirsiniz. sevgili değilseniz meraba meraba. daha fazlasına gerek yok.
görsel
Yaklaşmadan önce güvenlik önlemleri alinmalidir.bunlar medeni durumunu öğrenmeli.fatherinin ve brotherslerinin sabika kaydi alinmalidir.kiza yaklaşmadan önce bir bahane uydurulmali veya ortam yaratilmalidir.yoksa direk yaklasmak imdat sapik diye cirlamanin ardindan meydan dayağiyla sonlanabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=ezxI8yrUZos

nasıl yaklaşmak gerek bilinmez ama nasıl yaklaşmamak gerek bilinir.

https://www.youtube.com/watch?v=ezxI8yrUZos
Ürkütmeden yaklaşılmalı. Yoksa bu beni sikecek deyip kız kaçar. Boşuna mı Türkler vahşi hayvan belgesellerini çok seyrediyor?
tabii ki nezaketle.
görsel
unutmayın bu kıyağımı sözlük ün çapkınları.........
ya bütün dünya neden bu kadın denilen dişi varlıkları elde etmek için türlü taktikler deniyor anlamıyorum. ne var bu kadınlarda. onların cinsel organı varsa erkeklerinde cinsel organı var. kadınlar neden bu kadar önemseniyor ki.
bir kadına arkadan sessizce yaklaşacaksın. sonra birden bö diye ses çıkartacaksın. o da korkudan birkaç metre havaya sıçrayıp kucağına düşecek.