bugün

Kadınlarla konuşmaya utanan çekingen insanların cevabını aradıkları sorunsaldır.
Bir kadına nasıl utanmadan yaklaşılmalı yardım için teşekkür.
toplu taşıma araçlarında, arkadan.
pek çapkın,zampara biri olmadığım için bana pek laf düşmez ama,herhalde önce kadınların ilgi duyabileceği bir kılık kıyafetin olmalı.sonra fazla atak davranmamak lazım. fazla sululuğu da sevmezler herhalde. bir de kültürlü olduğunu belli etmek lazım galiba.
ooooff.kadınlar çok şey bekler erkeklerden kardeşim. sen en iyisi benim yaptığımı yap. birini sev bunların, ama çok sev.sonra nasıl istersen öyle yaklaş eminim ki seni o halinle geri çevirmeyecektir.
ergenlerin merak ettiği sorudur. türk kızıysa kaçın derim.
yaklasmamalidir. yaklasmak buyuk hatadir. hicbiri sizin guzel guveninizi ve sevginizi hak etmiyor emin olabilirsiniz.
görsel
görsel
bu konuyu 1 ay önce işledik.
(bkz: bir karıya nasıl yaklaşılır)
Yaklaşarak ve selam diyerek.
Arkadan yaklaşmayın çifteyi yersiniz.
Bir kadına nasıl davranmamalısınız: Bu klibi izleyin tamamiyle anlarsınız birazda ingilizceniz varsa tadından yenmez.

https://www.youtube.com/watch?v=l91u752OCPo
ona doğru adım atarak yaklasabilirsiniz.
Yapmacık olmamalı.
Kendiniz de olmayın olursanız hiç olmuyor.
ilk önce ipleri verin ama sınırlarınız olsun olmazsa vay halinize.
gazoz ikram edin.
görsel
Afshdkdl.
Olduğunuz gibi yaklaşın. Ne kadar ılımlı, sıcak, samimi davranıp kıymet verdiğiniz zaman sizi saçma salak bahaneler ile harcayabiliyor gözünü kirpmadan.
bakın burası çokomelli.
kaçamak bakışlar atabilirsiniz. ama löööp diye kızı yiyip bitirmeyin bakışlarınızla. korkutmayın onu. öncelikle güzel temiz giyinmeli. parfümünüz kaliteli olmalıdır. ardından kızda sizi kesiyorsa tanışmaya gitmelisiniz. ağzınız laf yapmalı kızın ilgisini çekmelisiniz. gizemli olun merak uyandırın. kadınlara her zaman bir seçenek bırakın. sıkmayın onu. olayı çokta büyütmeyin. o da sizin gibi bir insan. o olmuyorsa başkasına yönelin. yerinizde çakılı kalmayın.
Arkadaşlar siz niye Bi kadına seks yapacakmış gibi yaklaşıyorsunuz.

Kimine seks için kimine muhabbet için yaklaşılır abaza mısınız aq.
Uzaktan daha güzeller her hallerinden belli bu.
Mehraba güzel bağyan müsayitseiz sana yaklaşabilir miyim?
Hangisine nasıl yaklaşırsanız yaklaşın sizi çok sevse de eninde sonunda sizden sıkılıp bi bahaneyle kurtulmaya çalışacak,tecrübeyle sabittir.
Çok tatlısın deyin bir sey ismarlayın sonra öpüşürsünüz.
ilk başta Onunla ilgileniyormuş gibi yapıp usulca uzaklaşın bir de çok iyi davranmayın bu ruh hastaları size kafayı takacaktır.
e) hiçbiri. en iyisi yaklaşmamak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar