bugün

Gelmiş geçmiş en iyi açılış diyaloglarindan biridir.

https://youtu.be/moc0n7lS9bI?si=pfjUTn6giP1inHfu
adam bir paragraf taktik döşemiş. oturup düşünmüş, kafa yormuş yani.
Günaydın mesajı atabilirsiniz mesela.
De ayrı.
merhaba, selam, naber, nasılsın gibi klişeleri yazarsanız, çok yakışıklı değilseniz cevap alma olasılığınız düşüktür. çünkü çoğu kız bundan bıkmıştır. hikayesine yanıt verirsin. en uygunu bu. ama hikayesine de açık uçlu yanıt ver. öyle bir şey yaz ki kız da yanıt versin. örneğin kız fotoğraf atmış. sende güzel foto diye yanıtlarsan cevap alamazsın veya alacağın maksimum cevap teşekkürler olur. elbisesiyle ilgili yorum yapabilirsin. olumlu veya olumsuz fark etmez. özellikle olumsuz tatlı tonda eleştiri yaparsan kız mutlaka cevaplar. o şekilde konuşmayı uzatabilirsin. yeter ki ilgi uyandır. taktik çok.
görsel
Naptın. Ardından neyi cevabıyla devam edilebilir :’)
Kesinlikle merhaba değildir.

Ve türlü türlü numaralara başvuracağınıza net olun.

Ayrıca; kadın olsun erkek olsun. Sohbete girişinizde ne amaçla yazdığınızı belirtmek her zaman daha iyidir. Kimse sizin boş sohbetinizle ilgilenmek zorunda değil.
(img:#2151835)
Pardon hamfendi size lahmacun ısmarlayabilir miyim?
Her sevgiliye yazılacak bir mektubum vardır. Kişiliksiz mi ne zannediyorsunuz kadınları? Her kadin özeldir ve özel mesaj atılır. Kaldı ki hangi ortamda niçin mesaj atiyoruz?
Bizi neyle etkilemisse onu ifade ederiz.
uyudun mu
Merhaba,selam gibi çok klas şeylere bakmıyorum ben genelde
ben genelde 0,7 ucunuz var mı diye soruyorum.
Meraba bağyan olmadığı kesin. Tükürürüm kafasına, iğrençleştirmeyin.
eğer önceden muhabbetim varsa bir konu belirler laf lafı açardım . eğer tanımıyorsam çokta umrumda olmazdı . arkadaşlar bu kadar kasmayın çevrenizde biri varsa baktı sinyalleri alıyor ufak ufak ilerleyin. yok taktik falan . erkekler sevecekleri kadınları seçer . kadınlarda seçtiği erkeği ister . bu kadar basit. erkek olarak 10 tane kıza yazmanız birşeyi ifade etmiyor. 1 kızın size bakması gerekiyor.
Popondan bugün mahrum kaldım.
Yaratıcı olunması gereken mesajdır...

Şuan favorim bu...
görsel
içinden geldiği gibidir. Kalıplara uyma, kendin ol. Ayrıca bu sadece kadın için geçerli değil.
Yazdığı bir şeye ya da attığı fotoğrafa göre değişir.
Napiyosun lan ? Yavas, kolumu kiracaktin.
oylesine biriymiş gibi mesaj atmak daha Iyi.
(bkz: nedirsen gardaş)
bir adet meriçin ifşalandığı başlık. yazık lan bunlara. *
son mesajınız olma ihtimali yüzde 80 dir.
başarı oranı erkek aslanın avını avlamasından yüzde 10 daha düşüktür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar