bugün

Neden süslü olması ya da sade olmaması gerekiyor bir türlü anlamadığım mesajdır.

(bkz: naber yazılan kızın cevap vermemesi)
Artiz bunlar!
tebessüm ettirmelidir.
Selam çukulatam.
Hem ilk mesajı bi atacaz. Hem etkileyici atacaz. Her şeyi biz yapacaz. Ya bi siktirin gidin ya!
olmayası mesajdır.
sanal yoldan ilişki başlatma batağına ben de düştüm. sefillikten başka bir şey değil.

gidip mevcudiyetinle çıkacaksın karşısına. etten ve kemikten olduğunu görecek, sesini duyacak, heyecanını hissedecek.

mesajmış bilmem neymiş boş muhabbet bunlar.
görsel
görsel
Selam çukulatam.
sihirli annem deki taci konuşuyor gibi görünsün diye krem peynir yediriyorlarmış,biliyor musun.
fotoğrafimi ilk sen begenmissin. bunun bir nedeni olmalı bence. daha sonra ne oldu ya foton gitti dersin.
Ya ben en son elektrik faturasını yatırdım mı Ayten. değildir.
Bir erkeğe atılacak ilk mesaj neyse, bir kadına da aynı ilk mesaj atılır. (bkz: selamun aleyküm) anlamını bilmeyenler için "allah ın rahmet ve bereketi üzerinizde olsun" ne yani allah ın rahmeti ve bereketi sadece erkeklerin üzerinde mi olacaktı yani...
bayramı bekler ve kurban/ramazan bayramın mübarek olsun derim. eğer elimi çabuk tutmam gerekiyorsa bayramı beklemeden ilk cuma
; selamünaleyküm, hayırlı cumalar, allahın rahmeti ve bereketi üzerine olsun derim.

bu kadar atik yaklaşırım.
Komik bir fıkra atılabilir akabinde "yüzünü güldüren ilk erkek değilim belki ama son erkek ben olmak istiyorum." cümlesi ile risk misk demeden olaya girilir. Kadınımız mutlu ve güleç suratıyla "ayy ben şok ben iptal hemen dedikodu köşesi wp grubuna yazmalıyım ya da önce anneme mi anlatsam ayy ne yapsam bilemedim ki" diyerekten ilişkinin tomurcuklarını yeşertir.

Mutlu son
Bir erkeğe atılacak ilk mesajla aynıdır. neden eşitliği sağlayamıyoruz? neden ilk mesajı erkek atmak zorunda ve kadın kendini isteksiz göstermek zorunda ? ve neden illa amaç sevgililik? yazın, tanışın ve muhabbet edin öyle karar verirsiniz sevip sevmeyeceğinize.
Lütfen ilk mesajı kızlar atarsa bizi şey sanarlar....olmaz ki öğü öğü öğü geyiği yapmayın o tamamen kendi uydurmanız.
doğal olun. kasmayın. o da bir insan.

bir soru.
Günaydın hayırlı cumalar.
Sana ilgi duyuyorum bayan.
Kimsin ?
Cevap alma çekiciliği ve estetiği taşımalı.
Çay demleyim, çay içelim.
Pist....
selamün aleyküm.
- Siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü?
Can you please boobs show!!!