bugün

cevabını saatlerdir düşündüğüm ama çok da mantıklı bir sebep bulamadığım sorunsaldır. aklıma ahlaksız şeyler geliyor hep.
aklına ahlaksız şeyler geliyorsa beni niye açık oyluyorsun olm? tövbe estağfurullah ya. bir daha görmiycem.
entry'yi çok beğendiğini belli etmek istemiş olabilir. illa öküz altında buzağı aramaya gerek yok. (sözlük ahalisi ile birlikte sen de dinle ey nefsim).
açıkçası biliyorum gerçek sebebini ama söylemem..

bir şeyi de kendiniz bulun kardeşim..
düşündüm bulamadım.

artifi kulağıma söylesene, neymiş sebebi? sen eski fingirdeklerdensin, bilirsin.
koca istiom gel beni al diyordur.
Beğenisini, takdirini saklamaya gerek duymaz hele hele kadın kimliğini gizlemek gibi bir takıntısı hiç yoktur, o yüzdendir.

Her oyumu açık oylarım ve kadınım.
Hiçbir ima ya da anlam taşımaz.
Salt beğendim anlamındadır.

Birçok kadın yazar adına, sòzlük erillerine ve kamuoyuna duyurulur!

Anlayanlar anlamayanlara anlatsın!
Anlamak isteneyenler soda içsin!
Tişikkirler!
Böbreklerini sevmiştir.
Beğendiğimi,beğenmediğimi açık oylarım kadın,erkek farketmez.

Bir soru;

bunu neden gizli yapmak gerektiği algısı var ?

Bir cevap;

Çünkü Açık oylayanın sadece beğendiği/beğenmediği için açık oyladığını altında başka hiçbir anormal durum (yazara yürümek,vb.) yatmadığını algılayamayan beyinler mevcut.
cima etmek için yanıp tutuşuyor olabilir.
Eskiden cok eskiden face book daha yeni cikmisti. Sarkici fan sitelerinde forumlarda burada yaptigimiz yorum ve bilgi paylasimlarini yapardik ve açık eksi artı oylama vardı.

Ama zihniyet buradan çok daha temizdi.

Biraz kutuplaşma olabiliyordu ama kisa zamanda barisma gerceklesiyordu.

Şimdi eksi ve artıyı cinsileştirmek ve bunu kadının ustune yikmak moda oldu heralde. Hayir burası hem cinsim dolu ve ben bir cok erkek yazarı açik oyluyorum hatta %80 açik oylarim herkesi. Beni de gey mi yapacak bu yaklasimlar. Pardon? Ahaha. Testosteron.

Daha olgun davranabiliriz. Gercekten.

Begenilen entryi nin sahibini sahsen kutlama ve tanişma butonu.
Çok zayıf ender bir ihtimal de zihniyetinizden etkilenmiş olması.
Mesela beni açık oylayan kadın, memelerimi sık, beni kucağına al, popoma şaplak at, edasıyla yapıyor kesin biliyorum.

Ama ben yer miyim kızlar, bi deneyin yine de.