bugün

Saç diplerinden. Sonra saç uçlarına doğru gidersiniz. Bittiğinde ise avuç içlerinden devam edersiniz.. bir kadın sizi sevdiğini avuç içleriyle belli eder..
Parmak uçlarından başlamalı,kulağının üzerine düşen saçları kulağının ardına koyarak devam edilmeli sevmeye.
istediğimiz yerden başlayabilir miyiz hocaaaaağm?
sırasıyla;

1-boy kilo oranı. bir kere genel fizik absürt olmayacak.
2-ense.
3-boyun/gerdan.
4-gözler.
5-bacaklar.dudaklar.kulaklar.meme.diğer meme ve diğerleri.
Bir kadını severken ilk neresinden başladığını düşünmekten başlanır, düşünmeni sağlayan şeyi düşünerek onu düşündüğün sevden sevmelisindir, kızlar çok basit aslında, güzelliğinin kölesi olduklarından ve bende en çok bu güzelliğinin kölelerine olan nefretim ve ilgimden dolayı hepsini kölem yapmış bir süre sonra kenara atmış bir orospu çocuğuyum. kızlardan nefret ederim, onları üzmeyi severim ölsün gebersin orospu çocukları.
Bir kadinda en cok onem verdigim sey entelektuel kelimesini nasil yazdigidir. Yanlis yaziyorsa isterse agziyla kugu surusu yakalasin i ih.
boyun emilir.
düşüncelerinden tabi ki. en güzel ve özel yeridir kadının.
hipotalamusundan başlanır sonra dalağa sonra böbreğe geçilir (dalak civarında pankreas da sevilebilir) karaciğer sevenler safra kesesine dikkat etsinler.
avuç içi.
yokluğundan.
görsel
kadının istediği yerden başlanır, başka neresi olabilir ki diye düşünmek anlamsızdır.
Gözyaşlarından, o yaşların ıslattığı kirpiklerinden, kokusunun sindiği yastığından, ayraç koyduğu sayfadan, baş ucunda duran tokasından, yüzüne değen ilk yağmur damlasından, rüzgar estiğinde, yüzünü kapatan saç tellerinden, elinin değdiği her yerden.
eğer varsa kalbinden, yoksa da başka yerinden..
Ben gözlerinden başlarım. Eğer yeşil gözlüyse bakmaya kıyamam. Ama tabi akıl ve karakter de olacak.
çenesinden. şaka len saka yüreğinden.
tötünden.
böyle sorumsu garip kelimeler bütünü telaffuz ederek başlanmaması gerekir. kedi mi seviyosun lan.
gözlerinden , rengi de önemli değil baktığımda beni benden alıyorsa o iş tamamdır.
Boyun, saç, boyun,burun(arada gülün aq sempatik görünün), ellerden- boyuna(duruma göre 1 el aşağı insin),yanak ve tamadır istediğinimiz kıvama gelen hatunu artık sevebiliriz nsbsbswnmw.
Tabiki de tüm bunlar göğüsler için xbsnwbwnqn.
şehit halil kantarcı'nın en doğru cevabı verdiği soru:
yokluğundan.

not: o 'nun cevap verdiği soru bir insan diyordu. böyle bir fark var.
Saçlarından
Saçlarından
Saçlarından dogru sevdim seni.

Sac konusunda fena takintiliyim kusura bakmayin.
Herşeyin başı sağlık sağlığından başlayın yeğenlerim.
Kedi mi seviyon birader o nasıl soru? Merakını içe düşüren enteresan soru.