Eski hesabımla yazdığım dönemlerde tanımadan şiirler armağan ettiğim yazardı. Yetkili olmasına çok sevinmiştim. (bkz: sarah kerrigan) olduğu iddiası gerçekse çok sevindim bilsin istedim.
Ben bir kadının canıni cok yaktım. Ben bir kadının canını gerçekten çok yaktım.
Beni sevmemesi için hiç birşey yapmadım. izin verdim Acıyla sevmesine . 3yil sevdi 3 yıl acıdı ici. ve Bugun o kadınin ici o kadar acıdı ki aci artık acitmadi icini .
öyle uzaktan uzaktan takip ettiğim iyi yazarlardandı. gitmeseydi keşke.
harundur. değilse kanıtlar.
gitmesine üzünülen insan.
nasılsa gelir bir kadın gider bin kadın gelir takmayın kafanıza sözlük burası.
gidişi sözlük açısından herhangi bir eksiklik ortaya çıkarmayacak yazar. kendisi tercih etmiş, hesabını sildirmiş, saygı duyulur. isteyen kalır yazar, istemeyen bırakır, yazmaz. uzun veda mektuplarına gerek olduğunu zannetmiyorum.
neticede gitmiş yazardır, kararı hayırlı olsun. ama dediğim gibi sadece sağ üstteki çarpıya basıp çıkmak da yeterlidir.
silinmiş yetkili. ya da hesabını sildirmiş. yeniden aramızda görmek isteriz. geldiği gibi tekrar yetki alabilir nasılsa.
gittiğine çok üzüldüğüm yazar arkadaşım. 3 yıldır yazdığım halde gammaz bile olamdığım için kendisinden tüyo alıcaktım ama habersiz gitmeleri yok mu...

şaka şaka kızcazı üzmüşsünüz ipneler. nolmuş 2 ayda yetkili olduysa siz de çalışın siz de olun.
moderatör tanıdıkları az kullanılmış eski nesil bir hesap ayarlar geri gelir, üzülmeyin çok arkasından.
hem 2 ayda yetkili oldu, hem de kendisi hakkında söylenenler yüzünden sözlüğe veda eder oldu. yok la yok, bu kadar yüzsüzlük, bu kadar kaypaklık olmaz amk.

lan yetkili olmuşsun bu neyin tribi daha.
yetkili olmuş, an itibariyle de yetkili olmak kimin umurunda bırakır giderim tribi atan yazar. valla hayırlı olsun diyemeyeceğim zira öz güven içeriyor zannettiği üslubu acayip derecede sinir stres kaynağı nazarımda. işsizmişiz. yoo gayet de meşgul insanım; ama yine de bu yetkili durumlarına içerlemekten kendimi alamıyorum açıkçası.

neden? çünkü ben de bu sözlüğün bir parçasıyım iki gözüm. buradaki diğer herkes gibi olanı biteni idrak etmek hakkım. yani adamakıllı iki satır yazamayan, yegane bilgisi karşı cins üzerine olan bir yazar iki ayda yetkili olabiliyorsa, yarın öbür gün benim entrylerim haksızca patır patır silindiğinde, ya da atıyorum abuk sabuk bir nedenle çaylak olduğumda durumu sorgulamaya neden hakkım olduğunu idrak edeceksin zaten.

4 yıl yazmış sözlükte. ee? yani? gelmişsin gitmişsin. katkı? valla bize ya da sözlüğe yok. modlara yetkililere var ise bilemem.

diyeceğim o ki buradaki kimi kadın yazarlar hafif duruşuyla, dedikoduya, yakınlığa imkan tanıyan tavrıyla ne yazık ki tüm kadın yazarları zan altında bırakabiliyor ve ortam iğrenç bir hal alıyor. yetişkin insanlarız, kadın yazar "ya ben herkese arkadaşça yaklaşıyorum." deyip aklı fikri bel altına işleyen erkek yazarlarla sürekli iletişimde bulunursa olacağı bu. her türlü dedikoduya adının karışması mümkün. varsa öyle bir niyetin özelden hallet, ama insanlara abi-kardeş ayağı çekip karşındakinin niyetinin önünde sonunda nereye varacağını bilmiyormuş gibi davranma allasen.

yetkililik durumları açığa kavuşmalı kardeşim. zaten sözlüğe geleli iki üç ay olmuş tiplere bakıyorsun bütün moderasyonla, patron zall'la kanki maşallah. ne ara geldin ne ara ortam yaptın ne ara bunlara ulaşıp hepsini ıncığına cıncığına kadar tanıdın? insanın aklına iki ihtimal geliyor bu durumda.

1. modlar feyk üstüne feyk takılıp hem mod hem yetkili olarak görev yapıyor ki bence yüzde 80 böyle.

2. moderasyonu tutkuyla, şehvetle öpmeye elverişli; yahut nasılsa herkesi arkadaş olarak gördüğü için (!) samimiyette sınır tanımayan vatandaşlar durumu bir şekilde lehine çeviriyor. yüzde 20.

yetkili olmak umurunda değilmiş bırakır gidermiş bak bak bak.

Allah'ını seversen bırak zaten. bu gidişle içinde bulunduğumuz mekan tastamam bir "şöhrete giden yol yönetmenin kalbinden geçer." felsefesine bürünecek. ben kalp diyorum gelinim sen anla e mi.
fazlasıyla üstüne gidilen yazar. burda yetkili olmak nedir allahınızı severseniz. tek yetkileri gammazlık ve başlık taşımak. neyin kavgası bu bilmiyorum.

ayrıca hayırlı olsun.
çekemeyenler anten taksındır. Hayırlı olsundur.
ilk entrysini 10.05.2014 tarihinde girmiş ve temmuz ayı içerisinde yetkili olmuş. peki gammaz olmak için 3 ay beklemek gerekmiyor muydu? hayır bana öyle dediler de ondan yaneee.

gammaz olmak için bile 3 ay beklenmesi gerekirken, on birinci nesil bir yazar nasıl oluyor da 2 ay içerisinde yetkili oluyor bana açıklasın biri.
Çizeceksin.
başarılarından dolayı yetkili olmuş yazar..
Kadın ile yetkili kelimeleri bir araya gelince huzuru kaçanlardan bolca nickaltı almış bir yazar. Ne gorku be gardaş..
gammaz olmak için 3.5 ay beklenen sözlükte 77 günlük iken yetkili olmuş yazar. boşuna demiyorum sözlükte herkes eşit, bazıları daha eşit diye.
(#23771462)

bacak omuza deyince aklına bu fıkra gelen yazar. nasıl bir akıl varsa artık bilemedim. yılların berbat fıkrası da coşan entariler arasına girer olmuş ya bu sözlükte. tabi entari sahibi bağyan olunca böyle oluyor.
moderasyon torpiliyle yetkili olmuş yazar..

nicki kadın coşmuş girisi cinsellikle ilgili (#23771462) ey moderasyon imam cemaat ilişkisini unutmayın!

bu girisinde peygamberimizi zulümden kurtarmış (#24589081) moderasyonun skandal yetkilisi..
eski ya da yeni nesil yazar olması bizi ilgilendirmeyen yazar. "liyakat" sahibi ise yetkili olmasında bir sorun yoktur. yetkili olunca allah olmuyor kimse rahat olun. dininize küfredilmiş gibi atarlanmayın.
77 günlükken kankaları tarafından yetkili yapılan yazar. Korunuyor ayrıca modlar pek sevmiş.
yetkili olma süreci şöyle gerçekleşmiştir;

(bkz: sen yetkili bi abiye benziyon)

hazır benziyorken de yetkili yapmışlar.
Yetkili olunca herkesin Yalakalık yaptığı hatun.

(bkz: fuck the system)