anlayamazsıniz.
Gözler kalbin aynasıdır , yalan nedir bilmez onlar.
0:00 1:10
kendinize zarar vermeye yönelik girişimlerinizde yüreği ağzına gelir.
Anlamak kolay değildir. Ama az çok hissedersiniz gözlerinden, size karşı olan davranışlarından.
Sevgi neydi, sevgi emekti.

işte sorunun cevabı burada. Eylemleriyle belli eder, öyle konuşmayla, bakmayla sevgi olmaz. Saçma sapan konuşup sinirimi bozmayın.
Memlekette bin türlü insan var, kiminin gözlerinden al yanağından, kiminin tavırlarından cesur olanların ise ağızlarından anlarsınız.
Ama şuda su götürmüyor ki , insan sevildiğini hisseder bunu sozlukte sormamalısın dostum.
Bakışlardan. Ama lütfen şizofrenleşmeyin.
elllerini tutarken, elleri terliyorsa bilin ki seviyordur.
Seviyorsa muhakkak anlarsınız.
1-)Hissetmek en etkili yöntemdir bence.
(Ikiniz arasındaki enerji bunu açıga çıkartır.)

2-)size karşı tutumundan kesin olmasada büyük ihtimal anlarsınız.
(Örnegin sizin söylediginiz sözlere gülüyorsa,sizi kırmaktan kaçınıyorsa.
Sizin yanınızda heycanlanıyorsa, eli ayagına dolanıp sakarlıklar yapıyorsa..)

3-) gözler
(Gözlerini sizden kaçırıyorsa, size yan gözle çaktırmadan bakmaya çalışıyorsa,göz göze geldiginizde gözlerinize bakamıyorsa..)

4.
5.
6.
7.
(bkz: Sorarak)

+ beni seviyor musun?
- hayır
+ tmm
- tşk
+ öd
Sevmediğini alenen belirtmemişse seviyor demektir.

Evet yüzsüzüm.
Gözler pek bir şey ifade etmezler.

Bir insana, kırılmasın diye, onu seviyormuş gibi bakabilirim. Ve bunu herkes de yapabilir.

Hareketlerine dikkat edin, kendinden ödün vermek, saçını süpürge etmek, risk almak... Bunları genelde sırf sevdiğiniz insanlar için yaparsınız.

Ve mutlaka aşktan bahsetmiyorum, aynı şey arkadaşlık ve akrabalıkta da aynıdır.
hele karşınızdaki bayansa hiç anlayamazsınız.
Saçınızı çekiyorsa seviyordur.
arar surekli mesj atar naptgimi merk eder kiskanir beni hic aramiyosn diye trip atar falan filan bu manita sevmesi.
Sevgisini size bir şekilde belli edecektir,Öncelikle siz seviyormusunuz işte o önemli.

Size çok sevdiğiniz o tatlı şarkıyı dinletmek isteyecektir,

Sizinle konuşurken gözlerinizin içine bakacak ve siz konuşurken asla sözünüzü kesmeyecektir ve ondan yapmasını istediğiniz birşey olursa mutlaka yapacaktır.

Bunlar ve fazlası birinin sizi sevdiğinin kanıtıdır . Fakat
aşk mı işte o çok tehlikeli onun için aşık olduğun kişiye açılmanla belli olur.
Yoksa işin sonu papatya falı oluyor.
Erkekler fazla nazik davranıyorlar sevince. En odunumsu adam bile hassaslaşıyor.
Göz klişesine hala inananların var olduğu başlık. Gözler yalan söylemezmiş bak bak. saçmalamayın sevgili yazarlar. gözleriyle de rol kesebilen insanlar yok mu sanıyorsunuz?
Asla anlaşılmaz.
Anne veya babanız harici asla anlayamazsınız.
senin üzüldüğünü gördüğünde gözleri doluyorsa seviyordur.
Seviyorsa hissedersin. Net.
bu biraz kalbi bir şey, hareketlere falan anlam yüklemek her zaman doğru olmayabiliyor.

bazı insanlar gerçekten çok güzel rol yapıyor, o yüzden sadece kalbinizin sesiyle hareket edin. kalp yanılmaz.
Eziyet etmiyorsa. .
yanına gelirken yediğinden, içtiğinden vb ne aldıysa sana da getiriyorsa bil ki o insan seni seviyor.