bugün

Güvensizlik hissiyatını yaşatan hareketleri.
Delikanlılık algısının "kimse bana laf edemez, kimse adamlığımı sorgulayamaz, kimse bana yan bakamaz, kimse yanlışlıkla da olsa omuz vuramaz vs" gibi örneklerle donatılmış olması.
Sizin yanınızda başkalarının arkasından atması yeterince kötüdür. Bir de bunun üzerine arkasından attığı kişi aradığında sanki hiçbir şey olmamış gibi konuşabilen insandır. O an anlarsınız ki bu insanı sizin de arkanızdan atmasına engel olacak hiçbir şey yoktur. O insandan buz gibi soğursunuz işte.
Yalan soylemesi ve hak ettigimi bana göstermemesi. Bakın neden kimse ile konusmuyorum sebebi bu iste.
itici olmasıdır. Komple.
-da bitişik.
Yavşaklık
Karaktersizlik
Olgun olmaması.
Yeni tanıştığı biriyle senli benli konuşması.
Gereksiz özgüven ve rahatlık.
pis kokmasi ve hayallerinin minikligi.
Farklılıklara tahammülü olmamasıdır. insanların ne giyeceğine, ne okuyacağına, kimi seveceğini, nasıl düşüneceğine karar verme hakkını kendinde gören hadsiz insanlarda sıklıkla görülür. Bunun yanısıra her insanda görüldüğü söylenebilir ancak olgun bireyler bu yönlerini fark edip bunun üzerinde çalışırlar.
Nankör ve benmerkezci kişiler. Cimriler. Kendini karşısındaki insandan daha üstün görenler. Yalan söyleyenler.
siyasal islamcı olması
http://farm9.staticflickr...7985167667_f5f6c1810b.jpg
Bağlaç olan "de" ile ek olan "de"yi ayırt edememesi.

Beybi!
Hiçbir ayırt edici özelliği olmadan kendini beğenmiş olması.
insandaki en itici özellik cahil olması bence kendi kendine yetememesi.
Kaostan beslenmek.
Başarmak için ezmek gerek psikolojisinde olmak.

Yazarken bile sinirlendim.
Egoist olmasıdır. Yakın arkadaşlarını, milletin içerisinde mahçup duruma düşürmesidir.
Kibir, ego, bencillik, nankörlük.
Bencillikten gözlerinin kör olması.
Her şeye gülmesi .
Telefonu çalarken kamera flaşının yanıp sönmesi.
Kişiden kişiye değişebilecek faktörlerdir. Benim için, kişinin duyarsız ve bencil olmasıdır.
kendisini bir bok sanması.
salak olması yeterli.