bugün

Kız öptürmek zorunda olmadığı için, normal şeydir. Evet.
biraz zeka sahibi iseniz 10 kuruş bile harcamazsınız.
Ulan siz bu kafayla bir kızı bırak öpmeyi çantasını bile taşıyamazsınız. Azıcık adam olun oğlum.
kadınlar neden alman usulü hesap ödemeli ?
sorusunun cevabını bu başlık altında bulabilirsiniz.
eğer erkek istiyor da karısını öpemiyorsa ciddi sükut-u hayala mahal verecek şeydir. koyar adama vallaha. sonra derler çok sinirlisin şöylesin böylesin.
Genelde para harcayarak sikmeye calistiginiz kizlar sizi ayakta siker, haberiniz olmaz. Ne kadar çapsızsınız anlamadim ki.

Bir yemek ismarladiniz iki kahve ictiniz diye altiniza mi yatmasi gerekiyor kizin? Neyin kafasini yasiyorsunuz.

Hep bu izlediginiz sikimsonik dizilerden, televole tarzi insani uyutan programlardan kaynaklaniyor bunlar. Abicim sen asgari ucretle calisan veya baba parasi yiyen birisin. Senin capin ne ki cebindeki parayla birini tava getireceksin? Yatin katin bugatti araban mi var da bunlarin pesindesin? Bi once aynaya bak amk. 80 lirayla tav etmeye calistigin kiz da patatestir zaten, tipki senin gibi. Gece gece tav ettiniz beni bak.
200 liraya yakın harcama yapıp sadece yanaktan öpülmüştüm. yanaktan öpülme kısmı en fazla 20 lira etse 180 lira boşa gitti. geneleve gitsem daha karlı çıkabilirdim.

rekor bende, lütfen yarışı bırakın. bu tür alanlarda rakip tanımam.
Öpmek için para harcıyorsanız,bunun için yapılan yerler var derim.
Bir öpücüğe yeterli değer verilmiştir oysa. Nedeni merak konusu.
(bkz: küsüratlı sallayayım da inandırıcı olsun)
neden 86 dedirten başlıktır....
860 harcamasından iyidir.
100 liralık orospuya gitmek daha mantıklıdır.
Uzerine 14 lira daha koysaydin en azindan elinden kurtulup,milli olurdun.

Kiz da senden kurtulmus olurdu.
Kıza bira pizza ısmarlatıp öpmekten öteye geçenleri güldüren başlık.
Kızların erkekleri ingiliz imparatorluğu gibi sömürdüğünü gösterir.
Yazılan bazı girilerden yola çıkarak bu konuyu ciddi şekilde aklına takan arkadaşlar için naçizane şunu diyebilirim; dışarı bir kızla çıkıp hesabı ödemeyi kızla potansiyel bir ilişkinin yatırımı olarak görürseniz hayal kırıklığı hissedersiniz. bana da çok olmuştur. ben de bıldırcın gibi eskort kızları keşfettikten sonra, "neden bir kızla çıkmakla vakit kaybedeyim ki, aynı parayı eskort hatuna verir nihai hedefe uğraşmadan ulaşırım" diye düşünüyordum.

Sonradan ikisini ayırmam gerektiğini fark ettim çünkü ikisi tamamen farklı ve yerleri ayrı. Bir kızla çıkmayı bir sonuca bağımlı hale getirmemeye çalışın olabildiğince. Çünkü ortaya bir beklenti çıkıyor, ve beklentiler genelde içinde "ya olmazsa" gibi olumsuz titreşimler barındırır ne yazık ki. Bu da dışımıza bir şekilde yansıyor. Kadınların hisleri zaten çok kuvvetlidir, bir erkeğin onlara para harcarken sırf içtenlikle paylaşmak için mi yoksa bir takım beklentileri olduğu için mi harcadıklarını hissedebilirler.

Siz hesapları öderken, kalbi zengin bir centilmen olduğunuz için bunu yaptığınızı düşünün. Kendinizi enayi gibi görmeyin. Kral Süleyman'ın sözünü unutmayın: "insan kalbinde ne düşünüyorsa o insan odur"

Eski tarz centilmenlik artık nadir bulunur hale geldi iyice. Siz o eski tarz centilmenlerden olun, varlığınızı paylaşmanız zaten sizde bir bereket hissi yaratmalıdır. Asla boşa gitti diye düşünmeyin, bugün ektiğinizi bir gün çok farklı yerde biçebilirsiniz - hem de hiç beklemediğiniz hatta beklentilerinizin çok üzerinde biriyle.

Parasızken bu tür tavsiyeleri uygulamanın zor olduğunu çok çok iyi biliyorum. Ama bir yerden başlamamız lazım yoksa hiç başlayamayız.

Beklentilerden arınarak hareket etmeye çalışın olabildiğince. iyi zaman geçirmek için çıkın kız arkadaşınızla. Her şeyi ne kadar oluruna bırakırsanız, hedefiniz size o kadar rahatça gelecektir.
Sen kendine günde 50tl harcamaya git köprüden atla.
buca'da seansi 100 lira. ahahahahahhahahahah.
üstüne bir bardak soğuk su içip asılmakla son bulur.
3 lira daha harcasaydın olacaktı halbuki.
Karaköy'de o parayla 2 kez Karıya gidilir.
Ben kız olsam onun yanına bi sıfır koydurturdum amk.
Halbusem, kumbarasında biriktirmişti oncağız parayı. kim bilir ne kadden üzülmüş, sarsılmıştır?. Sonucunda avucunu yalayan insandır. he bi'de şöyle bir şey var ;"iş bilmez çavuşlar döner kendi götünü avuçlar ".
böyle düşünüyorsan karıya gitseydin denecek yazar. bazı şeyler vardır öpücükten ya da paradan daha değerli dostum. iki satır muhabbet iki satır sohbet.