bugün

Şu lanet insan hayatındaki en büyük gerçektir. Her şey yalan dolan, boş ve önemsiz aslında, ölümün olduğu bu dünyada. Başlarım siyasetine de futboluna da kadın erkek ilişlilerine de aşk meşk işleri de eğlencesine de hüznüne de ona da buna da. Bir gün ceset olacağız lan? Üstelik illa yaşlanınca diye bir kural da yok nedense. Her an gelebilir o bir gün. Peki bundan daha ötesi var şu dünya meselelerinde? Tamam soyutlanın demiyorum ama yatıp kalkıp futbol, siyaset, aşk, dedikodu vb, bunları çok abartmak hiç de mantıklı değil. Yaşam vakti bir şeylerle dolsun diye saçma sapan uğraşlar edinip onların üstünde kafa yoruyoruz. Buna kariyer, evlilik bile dahil. Şaka maka bütün hayatımız ölümü beklemek üzerine kurulu olan saçmalıklar silsilesi, şuan bile saçma bir eylem yapıyorum çünkü saçmalık insanoğlunun genlerine işlemiş. Bence öyle burunlarımızı boşa kaldırmayalım, doğadaki hayvanlardan çok çok akıllı, üstün ve anlamlı olup olmadığınız tartışılır gibi.
Acı gerçektir.
Bir gerçek. Ama düşünmemek için şarkı tavsiyesi
(bkz: live is life)
(bkz: o zaman dans)
Ceset olmadan tüm organlarımı bağışladım. nakil olayları iyice gelişir de insallah birçok kişiye faydam olur.
işte insanlar bunu düşünmeden yaşıyor. dünya ne acımasız.
Ve hangi gün ceset olacağını bilmiyor insan. O güne kadar güzel güzel yasadın dininin hakkını verdin o zaman ne güzel sana ama eğer başka türlüysen vay haline. insan bazen ne olduğunu da kestiremiyor. En iyisi bunu hiç düşünmemek.
Hisesederseniz hemen adres verin kokmadan ziyan olmayın bu milletin abazanı çok dedirtir.
Kaçınılmaz son gibidir ama o ana hazırlana insan için mutluluktur.
Kaçınılmaz son.

Film bitmiştir.
güncel Önemli Başlıklar