bugün

genelde entrylerde tarafımı belli edeyim diye kullanılır. hani fenerin avrupa maçı olur "bir galatasaraylı olarak başarılar" dersin. beşiktaş fener maçı olur, "bir galatasaray'lı olarak feneri bafileyecekler" dersin o türden bir kalıptır bu. iyi kötü entry'i okurken hangi açıdan okunulması gerekmesinde kılavuz olur. kullanımında şahsen bir sakınca da görmüyorum.

bir galatasaraylı olarak şu 4-1'lik maç hakkında benim de diyeceklerim var tabi. hala daha çıkarmadığım kewel'li turuncu forma var üstümde. gelirken tramvayda fenerlilerin arasında kaldığımdan tatsızlık çıkmasında diye montu kapatınca tıklım tıklım yerde terlemişim forma iyice yapışmış bana. hele yolda kaldırım taşlarıyla yazılmış bir yazı gördüm kü ondan da bahsetmek istiyorum. ufak kare şeklinde beyaz kaldırım taşları siyalarının yanında gs olarak dizilmiş. facebook'ta profilime koydum az önce. ne bileyim mutlu etti beni.

maça geçersek. baştan diyeyim fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. ama samimi olmam gerekirse... galatasaray kötü oynamadı. nonda ve baros istediği gibi oynayamadı, sabri yerinden fazla çıktı ama çalışıyor adam koşuyor. ilk gol tartışmasız hazırlanış bakımından şahaneydi, benfica maçındaki gol gibi. tabi sonra selçuk'tan beklemediğimiz bir gol. lincoln'ün golünün iptali derken erme'nin kendi kalesine attığı golle bitti ilk yarı. bence galatasaray ilk yarı daha güzel oynadı. hatta 3. gole kadar galatasaray yine biraz daha iyiydi. tabi 3 gelince artık ataklar top kayıplarına döndü maç ortadaydı hatta fener daha iyidyi. tüm takım atağa çıkınca galatasaray 4 de artık çok şaşırtmadı.

ama maç samimi olarak söylüyorum öyle 4-1 skoru gibi ezici bir maç değildi. talihsizlik diyebilirim ama 4 gol de şansız ise bir aksaklıktan bahsedebiliriz fikrimce. neyse onunla ben uğraşmıyorum artık spor yorumcuları uğraşıyor.

tekrar fenere tebrikler, top yuvarlark o kaleye de yuvarlanıyor bu kaleyede. *
bazı arkadaşları çok sağlam g.t ettiği , 24 maçtır evinde yenilmeyen manchester united'ı yendiği ve iddaa'yı tutturmama vesile olduğu için beşiktaş'ı can-ı gönülden tebrik ederim.
bu akşam olanlar zerre umrumda değildir duruşunun ifadesindedir.
bjk-fb derbisinden önce ve sonra sık kullanılan tabirdir. ya da bu iki takımdan birisi avrupa maçına çıkmışsa.
internet aleminde insanlık ölmüş dedirtendir.

--spoiler--
bir galatasaraylı olarak gökhan gönül e üzüldüm
--spoiler--

ulan dalyarak adamın dudağı yırtılmış. ciddi belki de hayati bir sağlık problemi var. taraftarın "t" si olamayacak sik beyinlinin yaptığı yoruma bak.
güce taparım, başarı için her yol mübahtır derim.
Güce taparım Başarı için her yol mübahtır derim o yüzden şike yaparım.
çok ilginç bi cümle başlangıcıdır. tabii bunu bir galatasaraylı olarak ile sınırlandırmak yanlıştır. aynını bizim kanaryalar da yapar örnek bir cümle;

-Bir Fenerbahceli olarak Galatasaray'lı X'e üzüldüm. Acının rengi olmaz gecmis olsun.

Lan hayvan kopegi tabii ki uzuleceksin, tabii ki acinin rengi olmaz. Ne diye belirtiyorsun lan? insan hayatini konu alan durumlarda neden takimini da belirtiyorsun amacin Retweet ya da like almak mi?

insanlığın ya da iyi kisi olmanın özünün renklerden geçtiğini ve bu renkler üzerinden populerlik yapmaya calistiklarini gosterir. Gecmis olsun, cok uzuldum demek varken neden, Bir SPARTA SPOR'lu olaraktan gibi cumleler kurulur anlamis degilim.
serdal adalı'nın bjk'ya başkan olmasını, aziz yıldırım'ın da fb'nin başında kalmasını istiyoruz.

biz sizi şikelerinizle sevdik!