bugün

tavsiye isteyeceğim başlıklardır. yeni tanıştığınız aynı sınıfta oldugunuz bir erkeğin size ilgisni nasıl anlarsınız?

edit: yorumların daha spesifik olması adına. yeni tanıştığınız bir erkeğin diyelim hem kızlar hem erkekler cevaplasın naparlar merak ediyorum.
bir erkek olarak yanıtlayamayacağım hede.

erkekler, pusuya yatın.
whatsapp soruyosa ilgisi var demektir. *
Yanina gidip kankam benim der omzuna vurursan yüz ifadesi belli eder. Ama iş işten geçmis olur. Sonucta anlarsin yani.
Enseye şaplak, göte pandik at kızmıyorsa sana ilgisi vardır. Kızıyorsa zaten sana hiç ilgisi olmamıştır.
silgini istiyorsa kesin aşıktır sana.
(bkz: ilkokul aşları başkadır)
Ayni siniftaymissin ders aninda surekli sana bakmaya calisiyorsa tamamdir.
bi erkek her zaman bakışları ve gülüşüyle belli eder bi kıza olan ilgisini ve asla(hiçbirşey yaşamadığı sadece başlarda hoşlandığı bir kız da olsa) sert davranmaz kız onu kızdırsa bile.
numaranı faceini istiyorsa ilgilidir.
Eğer yanina gelip seni seviyorum diyorsa ilgilidir bence.
Beceremedigim şey. Az yardim edin lan. Bi tane cocuk var hemen hemen her sabah ve cikista metroda karsilasiyoz o bana bakiyi ben ona bakiyom tık yok. Gidip ben mi tanissam acepp?
Hemen gidin ve tanışmak istediğinizi söyleyin. ...yoksa kızın biri sizden önce davranıp kapar çocuğu...
20 sene sonra bir halta benzemeyecek bir nesneye neden ilgi göstereyim?ya da sadece kendini güzelliğiyle pazarlamaya çalışan bir hatuna neden ilgi göstereyim ? deyip mal mal ilgi göstermeyen erkeklerle karşılaşırsanız şaşırmayın.bilmukabil bir erkeğin ilgisini anlamak için zorluk çekmezsiniz ama erkekler artık ilgisizleşti diye yakınıyorsanız kendinize bir bakın derim.
Kompleks varlıklar anlamak zor.
Bir kadin ışık hızıyla fark eder tabii ki. Simdi bu vatandasi iki kisma ayiracak olursak ; birincisi utangac ilgili, digeri ukala ilgili. Birincisi uzaktan seyreder, gozgoze geldiginizde kafasini cevirir, yaniniza geldiginde heyecanlanir, gozunuzun icine bakmadan konusur, sesi hafiften titrer. Ikincisi gayet cool sekilde gelir (igrenc espriler de kasabilir ) sohbet etmeye calisir ve iltifat eder ıııyyygk en sevilmeyen erkek cinsi bu benceeegggg.
Bu erkolarin hayatı yalan olduğu için önemli olan ilginin gerçek olup olmadığını anlamak. Zaten hepsi her dişi varlığa çok ilgili koca yürekli kardeşlerim benim