bugün

sanırım iki kadın onun için kapıştığı andır. adam gider üçüncü kadınla yoluna devam eder orası ayrı.*
erkeğin bi yerini kırması basına okulun en guzellerinin toplanması kızlar erkege yavsarlar operler işte o an.
Sexten sonraki sabah. Sanki bana bi dünyayı kurtarmış. O bir kuş, o bir uçak hayır o bir yazılı boxer giyip işini bitirince kıçını dönüp uyuyan zavallı.
spor salonunda hafif kaldıran adamdan daha fazla kaldırmak. 5 10 kilodan bahsetmiyorum.
kadının ona seni istiyorum dediği andır heralde.
yemin töreni ve askerde tugay komutanın şöförü olmak.
Aynı anda üç dört kızdan sms aldığı andır.
Bir kac kız hoşlandığını itiraf edince tavan yapar.
bagli oldugu vatan ayaga kalktigi andir. gerisinin amk. her seyi gorduk zaten.

edit: got kalkmasi hakettigi icindir. yanlis anlasilmasin. bir takim gotler yuzunden vatanimizi kucakliyamiyoruz amk.
bir erkeğin götünün en kalkık olduğu an olarak anlaşılması gerekendir. gözlemlerime göre kızın parmağına nikah yüzüğünü geçirdikten sonraki 6 ay boyunca geçen zaman periyodudur. an değil periyod. uzunca bir süre evet çok uzun.
deminden beri bu başlığa bakıyorum, bir gariplik var aga. en götü ne lan? beynimi siktiniz amk.
bir kadının yanaşıp gözlerinin içine bakarak seni seviyorum dediği andır.

sonrasında tutabilene aşkolsun.
Kanimca iki kadinin onun icin kavga ettigi an
(bkz: bir erkeğin en götü)
yanında hatun, arabayla şehrin göbeğinde ilerlerken, hafiften müziği açıp, sol eline aldığı sigarasını camdan sarkıttığı andır.
- abi biraz daha kaldırayım mı
+ git git en götüne kadar git
- böyle iyi mi abi ?
boy götünün kalkmasına göre alışılmadık ve zor bir durumdur. en götünün kalkmasına yardımcı olan şeylerin başında pırasa gelir. çiğ olarak.
spor salonundan geldikten sonra ayna karşısında karın kaslarına baktığı andır. *

yoksa değil mi? olsun pek sayın bakanlar.
sabah 6'da uyanıp, kendi elbise dolabından 1 alt eşofman ve 1 tişört alıp masanın üstüne bıraktıp odanın anahtarını da koydukdan sonra yatağında yatan kızı yanağından öperek uyandırmak ve ardından;

- benim çantamı hazırlayıp krakow'a gitmem gerekiyor. sen istediğin kadar uyu. dolapta bira, yumurta ve sosis var. kapıyı kitleyip çıkabilirsin. seni seviyorum.

demek ve kapıyı çekip çıkmak.

not: yaşanmış bir hikayedir.
sevdiği kadının ''sensiz yaşayamam'' dediği andır.
Yanındaki kadını garantide gördüğü andır.
normal şartlar altında elde edemediği kızları para araba vb durumlarda elde ettiği an.
iddaa kuponu tutturduğu andır. bak ben sana dedim tutucak diye de üste cıkarlar.
(bkz: bir erkeğin götünün kalktığı an en) *
serbest stil yüzerken pek kalkar gayri ihtiyari olarak. aksi takdirde balansı sağlayamaz vücut yalpalanır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar