bugün

Abartılmadığı sürece Yerine göre mantıklı olan durumdur.

Kimse kusura bakmasın ama aşk karın doyurmuyor.

Her kadın rahat bir yaşam sürmek ister..

Ben seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyenler yalancıdır. Nereye kadar ki ? Bir süre sonra dayanılmaz hale gelir ...

O yüzden en doğrusu bir erkekle parası ve konumu için birliktelik yaşamaktır.
Bir kızla güzelliği için ilişki yaşamakla aynı şeydir.
yani o adamın kişiliği, dış görünüşü, kültürü, mizahı ve de cinsel performansı senin için bir şey ifade etmiyorsa, para için bedenini satmaktan farklı olmayan durumdur.
Sevim koş orospunun tarifini yapıyorlar sözlükte.
iyi de neden bunu bu kadar uzun anlattınız kızlar bu zaten halihazırda;

Hipergami sugerdaddy gibi kavramlarda terminolojilenmiş olaylar.

Bırak parası için aşk yaşamayı evleniyorlar aşık taklidi yapıp *
Legal fahişelik. Salt para için beraber olmaktan bahsediyorum. Paraya ihtiyacın olmadığında daha özgür olabiliyorsun aslında seçimlerinde ama demek ki kimisi yine de bu yolu seçiyor. Çok şükür iyi bir mesleğim olacak, eşim beni sevdikçe, ben onu sevdikçe parası olmasa da olurdu. Benim paramla yaşardık. Çünkü bu amk parası bir şekilde kazanılır, önemli olan kalpler kırılmasın.
Fakat bunları siz düşünün gençler, biz milyoner olacağız zaten *
maddi anlamda pahalılık, mecazi anlamda ucuzluktur. ilişkilerinize, karşınızdakine, kendinize değer vermek gibisi yok. her şey laçkalaştı. kirleniyor dünya. tertemiz sevebiliyorsanız ne mutlu size. yoksa her şey geçici olur, iş iştende geçer.
insanların karakterlerini sevin, sevginize göre ilişki yaşayın.
yok paraymış, yok yakışıklılık/güzellikmiş.

ağır olacak belki ama ucuzluktur.
böyle biriyle evlenmek onunla hayatı birleştirmek değil, kullanım hakkını yani tapusunu satın almaktır.

benden uzak olsun.
zengin olsam da uzak olsun, yemin ediyorum.
Erkeğin parası karakterinin önüne geçiyorsa e o zaman herif başkasına para yedirmeye başlayınca da sesini çıkarma bir zahmet.
Erkek için kötü bir ilişki şekli...

Böyle bir şeyi yani kadının sizle paranız için beraber olduğunu farkettiğiniz an, hiç dinlemeyip hemen postalayın. Evlenmeyip, Çoluk çocuk işine girmediysen hala şanslısın demektir, hemen kurtul. Seninle paran için birlikte olan birisi işlerin kötüye gittiğinde bir yerlerde çalışayım da destek olayım şuna bari demez. Senden kurtulmaya çalışır, aldatır. Başka zengin erkeklerin peşine düşer yani. işi ne olursa olsun Çalışmayı seven kadınlar tercihiniz olsun beyler...

Kadına gelirsek...

Kadın için yararlı gözüküyor bu ilişki şekli. Ama yıllarca evinde oturup göt büyütüp, bir şeylerde kendini geliştiremez, mesleği olmazsa ve o kocayı kaybedince veya o koca para getiremez olup, ekonomisi kötüleşince pişmanlık yaşayabilir. Cinsel kozu da artık yaşlanma gereği bittiyse bilmem kaç yaşında artık meslek aramaya başlar, meslek sahibi olmaya çalışır. eğer kadın için böyle bir sonuç olursa uzun vadede en çok kadın için zararlı bir ilişki şekli bu.

Yani herkese şunu tavsiye ediyorum:

Başkalarına bağımlı olmamaya çalışın. Kendi ayaklarınızın üstünde durmalısınız. Birey olun. Başkasından geçinmek kısa vadede avantajlı, uzun vadede dezavantajlı.

Yaşasın hürriyet!
Mutualist bir ilişki mi kommensalist mi karar veremedim. Belki de parazittir.
mevzu erkekle kadını ilgilendirir, bizi ilgilendirmez.
anlarsa sizi iyi bir hallendirip ertesi gun yuzunuze tukurebilir tukurdugude yalamaz.
Kadınların ilk tercihi.
Var maalesef böyleleri. Herkes hak ettiğini yaşayacak bir gün.
(bkz: züğürt tesellisi)
uzun süreli bir ilşki monogami ise buna evlilik derler.
bu menfaat (para) sırasında ilişki türü monogami değil de poligami ise orospuluk olur.
orospuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu