bugün

Zor olan bir iştir hele ki erkek o kıza aşık ise tam bir işkencedir.
olamaz arkadaş olamaz ben bunu bilir bunu söylerim. sen olurum desende hormonların olmaz diyecektir. tabi bedeninde ve hormonlarında bir anormallik yoksa.
yüzyıllardır sorulan ve sorulmaya devam edecek sorudur.
olabilecek bir durumdur. erkek ve kız hemcinsleriyle anlaştığından çok daha iyi anlaşabilir. hatta daha güvenilir olabilir. tabi sınırını bilmmek kaydı ile arkadaşlık olur. arkadaşlıktan bir süre sonra sapma durumu olursa eğer zaten en başından beri aslında o ilişki arkadaşlık değildir.
(bkz: işte bunlar hep seks)
olur, olmalıdır.
arada ufak tefek hallenmeler gelse de çaktırılmamalıdır.
Hatunun derdi laklak etmek olsa da erkek ilk fırsatta ablaya zubaaaaaa diye yapıştırmak ister. Ama bunu ifade edemez. Öyle mal gibi dinler durur, kız anlatır anlatır. Kafa siker bol bol..
arkadaşlık kavramına dahil edilen ilişki durumlarına göre değişiklik gösterir efendim.
cevabını gerçekten bilemediğim soru. yalnızca şunu söyleyebilirim bir yıl boyunca bir erkekle harika bir dostluğumuz oldu her türlü sırrımızı, sorunumuzu paylaştık aynı zamanda çok eğlendik.
sonuç; 6 aydır sevgiliyiz.
Arkadaş olma anlayışına göre değişir. Her gün mesajlaşıp görüşüyorlarsa olamazlar. Arada hal hatır soruyorlarsa olabilirler. Samimiyet her şeyi bozar sonuçta.
hani böyle kardeşine dokunursun da hissettiğin tek şey sevgidir. şehvet değildir, sadece sevgidir, sarılmaktır mutluluktur. heh işte, kardeş olarak görebildiğin o arkadaşın da öyledir. dokunursun, hissettiğin tek şey, sevgidir. sarılırken, böyle bağrına basarak sarılmak istersin. kokusu kardeş kokusudur, tanıdıktır, yadırgamazsın.
dedesine "dede" dersin, "hala"sına hala. o da böyle sevgiyle bakar, sen benim dedemem dede mi dedin şimdi, der ve mutlu olur. gerçekten arkadaş olur.
ayrıca da bu başlık bize soru mu soruyor bana mı öyle geldi?
kızlar arkadaş olabilir ama erkekler için aynı şeyin söylenebilmesi için başka bir kıza aşık olması gerekir erkeğin. yani gözüm ondan başkasını görmüyor muhabbeti, bu şekilde arkadaş olunabilir.
insan olanlar için tabiki olan ama cinsel duygularını bastırmış ergenuslar için imkansız hede.

insan olan her insana insan gibi bakar, obje gibi değil.
genelde erkekler beceremez. saçma sapan hareketler yapmaya başlarlar. kızın canı sıkılır. aynı niyete sahip değilse arkadaşlık bozulur merhaba merhabaya döner. yok kız da istiyorsa zaten sevgili olurlar ki bu da demek oluyor ki birbirlerini ilk baştan beri sadece arkadaş olarak görmemişler.
kız çok çirkin, erkek çok yakışıklı olursa olabilir. çünkü kız arkadaş olduğu için sevinir ve dahasını istemez, erkek de yakışıklı olduğu için ona o gözle bakmaz. konu bitmiştir dagilalim.
Mesafeli bir şekilde ancak kabul edebileceğim arkadaşlık türüdür olur olmaz konu kişinin karekterindeki yavşalık oranına bağlıdır .
tartışmaya açık olmayan bir soru. bunun evet hayır diye tartışılması da trajikomik.
olur hemde bal gibi olur (bkz: ben) hatta birbirimize tatlim, canim, balim gibi samimi kelimeler kullaniyoruz ama arkadasiz.
seviştikten hemen sonra bir on-on beş dakikalık periyotta elbette.
olur olmasına ama belli şartlar altında. o şartlar nedir ben de bilmiyorum. ama karsı cınsten her arkadaşınızla aranızda duygusal şeyler olacak diye bir şey yok. her arkadaşınıza potansiyel sevgili gözüyle bakıyorsanız bir doktora görünün. belli sınırlar içinde olur diyelim.
ayrıca (bkz: when harry met sally)
böyle ısıtıp ısıtıp insanın önüne geldikçe bi bitmediniz amına koyim dedirtmeye devam edecek olan durumdur.
evet şeklinde yanıtlanması gereken soru. fakat kız çok taşsa olamayabilir de. hormonlar devreye girecektir bir yerden sonra. bu nedenle, mümkünse çok güzel hatunlar ya sevgiliniz olsun yada hiçbir şeyiniz.
Eger kucuklukten gelen bi bag varsa arada olabilir dedirten soru. Kendimi bildim bileli yanimda olan bi arkadasim var oyle ve kucukken kardes oldugumuza inandigimiz icin baska hic bir duygu hissetmedik birbirimize.
orjinal durumlar haricinde olamaz.
(bkz: babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi)
Yine mi bu mevzu diye haykırışa sürükler önce, daha sonra çok zor be hacım diye bir söylemle baş başa bırakan sorunsaldır.