bugün

Otobüste koltuğumda gayet efendi ve nizami bir şekilde otururken, otobuse binen bir kızın kalabalıktan faydalanarak omzuma vajinasını sürtmesiyle yaşadığım tacizdir. Bu insanları kınıyorum!
yürek burkan tacizlerdir.

umarım atlatabilmişsindir kardeş.
tramvayda birçok kez göz tacizine uğradım. en büyüğüne karar veremedim.
Yemek yerken enseme götünü sürterek geçmisti bir kadin.
2015 yılında tramvayda giderken 30 lu yaşlarda kumral bir abla tutamaktan tutan kolumun üzerine memesini yerleştirmişti ve durakta indiğimde kolumu hissetmiyordum.
genellikle yakın arkadaş tarafından yapılandır. işin garibi o bunu yaparken bildiğinizi biliyor, dürüst olup bu konuyu açar ve goygoy'a alınır iki gülünür, konu kapanır.
hikayelerinizi okudukça ağlamam geldi piçler. nası dramlar bunlar böyle. eden bulur merak etmeyin. allah o kızları ıslah etsin sizin gibi mallarla aynı ortama girdikleri için d:
Hayallerde yaşıyor bazı ipneler.
uzun yıllar önce beşiktaş sahil kenarından stadyum istikametine doğru yaya olarak seyirtirken henüz dağılmış kız lisesinden yola akmakta olan çok kalabalık kız grubundan önce "fena değil la boylu poslu gideri var" şeklinde akabinde "utandı lan koca kafalı nıahhaha" şeklinde alınmış sözlü tacizlerdir. ağlayarak kaçmıştım oradan hemen.. fiziki tacizleri yazmıyorum onlar mahrem sayılır *
hiç taciz edilmedim. bunu yapmayanları kınıyorum. insanlık ölmüş !
Avm’de üst kata çıkmak için asansöre bindim, benimle birlikte 2 kız daha bindi. Selfie yapmaya başladılar, daha 2 kat vardı ineceğimiz kata. Biri dedi ki; fotoğrafta kel biri de çıkmış, kim bu acaba.
çok korktum sözlük beni silkeleyecekler diye çok korktum.
masumane duygularla kızın minibüs parasını şoföre aktarmak istedim ama eliyle elimi tutunca çok kirlenmiş hissettim sözlük çok.

cinsel bedenime yapılan bu hain saldırıyı sert şekilde kınıyorum.
Hayatta karşı cinsle olan tek teması, kasiyer kızın paraüstü vermesi sırasında eline dokunması olan erkeklerin uğradığı tacizlerdir.

Yersen.
denizde serbest stil yüzerken attığı kulaç o sıra benim kulvarda sırt üstü yüzen birinin şeyine gelmişti kazaen. tabi bu taciz olarak nitelenemez.
5-6 tane vaka mevcut. hepsi de oldukça erotik ama ben artık uslu bir adamım?.

başımdan geçen 2 hikayeden bahsedicem. bir gece kafam kıyak alkolüm bitmiş, nöbetçi eczane ararken 60 yaşında bir kadın,
tipoloji hayvan besleyen teyzeler vardır ya, ha onu canlandırın kafanızda... sağa sola salakça bakınırken ben, dudakların çok güzel bir kere öpebilir miyim diye bir ses belirdi teyzeden. kırmakla kırmamak arasında gidip geldim. teşekkür ederim ama ben öpüşmekten hoşlanmıyorum dedim, saolun dedim omzuna dokundum devam ettim..

ikincisi ise devamlı takıldığım bir barda yaşandı.
sevgilisi olduğunu düşündüğüm bir erkekle oturan ortalama güzellikte bir kızın yoğun bakışları altında her zamanki masamda içmeye devam ederken lavaboya girdim, pisuvarda işiyorumdum ki kapı açıldı kız ile karşı karşıya kaldım. o anın dalgınlığıyla sanki hata yapmışcasına üstümü toparlama eylemine geçtim. o sıra tabi benim her şey meydana çıktı, güldü ve sorusunu sordu.

yanlış anlamassan senden bir şey isteyeceğim, seni öpmek istiyorum lütfen yanlış anlama dedi. ben sevgilisi tarafından basılma korkusuyla böyle bir şeyi kabul edemem birileri içeri girebilir lütfen çık benzeri diyaloglara girdim.
kızı zar-zor dışarı çıkardım ve yemin ediyorum 15 saniye sonra erkek arkadaşı içeri girdi. ufak bir selamlaşma sonrasında yerime geçtim ve biramı bitirip bardan dışarı attım kendimi.
Valla size yalan gelebilir eve kız atmışlıgımda olmuştur fakat bi düğün evinde bi kız beni yan odaya atmıştı yakın bi arkadaşımın kız kardeşiydi kız resmen üstüme çullanmaya çalıştı komik olan allah belamı versin bağırır herkesi buraya topların dedim iffetimi öyle kurtardım az kalsın zikecekti beni.
Otobüste kızın biri kalabalıktan faydalanarak götüme şaplak atmıştı. En büyüğü bu galiba. Birde anaokulundayken komşumun kızı asansörde tamamen isteğim dışında dudağımdan öpmüştü. Evet.
Kabataş-bağcılar tramway hattı çok kalabıktır bilirsiniz. Yine yoğun saatlerdi,
içeriye arkamdan ittirenlerin yardımı ile girmiştim ve o kadar kalabalıktı ki tutunmaya gerek yoktu. Kalabalık bir bütün oluşturmuştu ve düşmüyorduk, herkes birbirine değiyordu. Benden iki durak sonra hafif balık etli esmer kısa boylu ve siyah taytlı bir kız vagona bindi daha doğrusu kendini attı. Nasıl olduysa kalçasını benim önüme denk getirdi ve tramvayın dönüşleri ile beraber beni taciz etmeye başladı. Utanç içindeydim gerçekten kendimi çekmeye çalıştım fakat nafile. 9-10 durak kadar devam etti bu böyle. Gerçekten rahatsız olmuştum ve rahatsız olmamdan zevk aldı sanırım...
2016'da spor salonunda bir kız, bir hareketi gösterme bahanesiyle alenen götümü ellemişti. alışık olmadığım için garibime gitmişti *
genelde liseli ergen kızlar tarafından gerçekleştirilen tacizlerdir.
Ama hani en yuh artık sizin medeni cesaretinizle öpüşeyim diyebilinecekler genelde toplu taşıma araçlarında dirsek ve omuz başlarınıza sürtünme yöntemi ile tatmin şeklinde gerçekleşen tacizlerdir ki bir kaç defa başıma gelmişliğinden bilmekteyim.
Ha başınıza gelirse ne oluyor söyleyeyim; çığlık atıp tacizzzz demiyorsunuz hoşunuza bile gidiyor ama bir yandan da ulan başımız belaya girmeden şuradan sağlıkla insek diye soğuk terler eşliğinde iç geçiriyorsunuz zira siz erkeksiniz ve olası durumda tacizci diyerek sorgusuz sualsiz sikilecek kişide sizi taciz eden değil bizzat sizsiniz.
Yozgatlı olduğumdan mütevellit günlerden bir gün memleketimin en sosyal alanında, belediye parkında 2 arkadaş volta atarken 3 kızdan biri bana doğru bakıp “daşşanın gılı oluyum” demişti. Ömrümün 20 yılını istanbulda geçirmiş biri olarak ben hayatımda böyle bi laf ne gördüm ne duydum. Ayrıca orası yozgat amına koyim sendeki bu rahatlık ne? Neyse sakinim.
Sehir ici toplu taşımada Muavinlik yaptığım dönem, paraları toplarken yolculara "arkadan vermeyen kaldı mı?" demiştim, kadının biri "ben binerken önden vermiştim size" dedi.

Bu da sayılıyor mu?
Evet açılın anlatıyorum bu taciz mi değil mi yorum sizin ama zaman içinde iyi niyetimi kaybettim ve bunun bir taciz olduğunu düşünüyorum.

iki yıl kadar önce arkadaşımla birlikte Metroda yolculuk ederken iki kadın biraz uzakta bir köşede ayakta yolculuk ediyorlardı. Biri açık giyimli biri kapalı iki kadın. Açık olan kadının yanındaki arkadaşıyla bize bakarak bir şeyler konuşup güldüğünü farkettim hoşuma da gitti. Bir süre sonra abartılı birkaç hareket yapmaya başladılar. Az sonra malum hareketi yapacak olan kadın bize doğru iki adım attı, yanındaki kadın durdurdu.

Bir süre Sonra bize doğru yürüdüler konuşmak isteyecekler diye düşündüm. Arkadaşımı dürttüm o da olayı anladı. Kadınlar bize yaklaştığı için bekliyoruz ki onlar konuşsun. Ben acaba hangisi beğendi diye düşünüyorum masum masum. Arkama iyice yaslanıp bacaklarımı açtım o an loooops diye kucağıma oturdu bir tanesi. Refleks olarak bacaklarımı kapattığım an kadın 2-3 saniye kasıklarıma baski uyguladı, kalkmadı. Hatta o an ben kadının belini kavradım iki elimle yan taraflarından tuttum ve öylece kalmışım.

Yanımdaki arkadaşım şu anda da görüştüğum 15 yıllık arkadaşım. Heralde o an güldüğü kadar bana hiç gülmemiştir. Ben o an kıpkırmızı oldum, arkadasım bana gülüyor. Ben kadına kusura bakmayın diyorum? Ben neden diyorsamm? Kadın da özür diliyor ama suratında değişik bir ifade var ve iki kadının da gözü orada. Belli. “Metro aniden hareket edince düştüm” dedi oturan. -iyi de metro anormal bir hareket yapmadı ki her zamanki ani hareketleri- dedim kendi kendime. Hemen bacak bacak üstüne attım. Arkadaşım olan oldu artık sal gitsin bacaklarını diyerek hangır hangır gülüyor. Kadınlarda kızarma bile yok. Sahte bir özür.
Sınıfın en güzel kızı bana pandik atmıştı, pandik attığı parmağı kızın götüne sokmuştum. Hey gidi günler.
Sabah kalabaliginda kizin biri otobusde kıçını kucagima yapistirmisti. Ben iftiraya ugrama korkusuyla uzamistim