bugün

erkeklerin hep merak ettiği, ama çeşitli sebeplerden dolayı soramadığı sorulardır:
-ne zaman susacaksınız?
-..
.
.
.
- Neden erkek arkadaşınız size mesaj atmadan siz mesaj atmazsınız?
- Neden hoşlandığınız erkeğe naz yaparsınız.
- Neden erkek arkadaşınızın yanında eski çıktığınız hıyardan bahsedersiniz?

bu böyle sürer gider...
(bkz: entrylerinizi beğenerek takip ediyorum msn var mı)
ne zaman çocuk gibi konuşmaktan vazgeçeceksiniz?
kızların erkeklere soracağı sorulardan daha anlamlı ve öz sorulardır çünkü erkekler kolay kolay bir şeyi merak etmezler daha doğrusu dert etmezler.
erkek milletinin kızlara soracağı sorulardır.

misal:
neden müsrifsiniz?
hoşlanmadığınız adamlara takla atıp hoşlanmadığınız adamlardan ilgi görmekten ne keyif alıyosunuz?
hoşlanmadığınız adamlara takla atıp adamı etkiledikten sorna başınıza bela olmasından niye şikayet ediyosunuz?
- Neden erkek arkadaşınız size mesaj atmadan siz mesaj atmazsınız? -yok byle birşey sıra olmaz bu işlerde..
- Neden hoşlandığınız erkeğe naz yaparsınız.- kaçan kovalanırda ondan..
- Neden erkek arkadaşınızın yanında eski çıktığınız hıyardan bahsedersiniz?- sorarsanız kaçamak cevaplama şeklinde olur, sormazsanız bu konuyu açmayız bile...
erkeklerin aldıkları cevapları çok da umursamadıklarını düşündüğüm sorulardır. o an sormuş olmak için sorarlar yarım saat sonra hatırlamazlar. genelleme yapmayalım tabi aralarında hafızası kuvvetli, cevaba konsantre olmuş olanları da vardır elbet. *
birkaç sorunun cevabını vereyim;
-ne zaman susacaksınız? lafı bir kere de anlamaya başladığınız ve habire konuşmak mecburiyetinde bırakmaktan vazgeçtiğiniz zaman.
-Neden hoşlandığınız erkeğe naz yaparsınız? kolay elde ettim havasına girmeyin diye.
-Neden erkek arkadaşınızın yanında eski çıktığınız hıyardan bahsedersiniz? mutlaka zamanın birinde sizde eski sevgilizden bahsetmişsinizdir, içimize dert olmuş size ödetilecek bir kinimiz vardır, bahsetmişizdir. yoksa geçmiş tarihten ibarettir.
-ne zaman çocuk gibi konuşmaktan vazgeçeceksiniz? valla bu sorunun cevabını bende merak ediyorum, vazgeçilmeli. hemde hemen!
(bkz: bir kız olarak erkeklere soruyorum)
-Nasıl bu kadar etkili derinlemesine yalan söyleyebiliyorsunuz.
-Neden söylediğiniz çoğu şey sahtelik kokuyor
-Neden bikini giymeye bu kadar meraklısınız giyince boyunuzmu uzuyor.