bugün

tüm kezbanların karşısında çıplak vatandaş filmindeki şener şen gibi soyunarak ve haykırmak suretiyle itiraf etmek istediğim cümle.....

tüm erkeklerden nefret ediyorum mk....bi erkek olarak hem de.....20 cm'lik minik bir orgranın kölesi olmaktan ve oradan oraya am peşinde koşmaktan gına geldi bana mk....artık kezban domaltmak için oradan oraya av peşindeki sırtlan gibi dolaşmak ve koşuşturmak istemiyorum.....pi'nin yaşamındaki gibi sakin ve huzurlu bi hayat istiyorum...

tabii bunun için önce evlenebileceğim bi am bulmam lazım....ona da rakip erkeklerden fırsat kalmıyo mk....
Haklısın dostum denilecek durumdur.
evet çünkü gay değilim.
paradoxa düşmüş yazar beyanı.
http://www.inciswf.com/rvur9irk.swf
Kizlar karsisinda en iyi prim yapma sanatidir.
nasıl yani?
Çoğu zaman hak ediyorlar. Misalin piyasada ellemedik kız bırakmayıp, el değmemiş kız istemeleri. Bir erkeğin bu tip erkeklerden nefret etmesine neden olur.
kendierini üstün tutar erkeler kadınlar nefret eder bundan hele bir feministse hatta kendini üstün tuutuğu için erkeğe dalan kadın videosu görmüştüm.
erkek dedikodusu daha beterdir.
sizi sohbet sonunda dostta yapar evvela düşmanda. ben bizim bebelerden nefret etmem ama bizimkilerin çoğu beni sevmez. sebebi açıktır.
onlarla takılmam.
karı kız got meme mevzusundan bıktım. yalnızlıktan bacım dedikleri kızları yatağa atmaya yeltenmişlerdir.
(bkz: evlenmek için am aramak).
Dostum sen çok yanlış yerdesin.
(bkz: bir tanga olarak bütün götlerden nefret ediyorum)
"biz de sana bayılmıyorduk amk" şeklinde cevap verilebilecek söylem.
inanma seni sikecek.

dedirten bir meriç'in saçmalamasıdır.
bu entryde biraz genel konuşucam o yüzden üstüne alınmak istemeyenler alınmasın.
erkek olarak erkeklerden nefret ediyorum nedenler:
1- bayanları sadece seks objesi olarak görüyoruz.
2- evlenilecek olan kızın bekaret zarının bozulmamış olması lazım ama erkek olarak cinsel ilişki yaşamamak ayıptır.
3-kızlarla konuşurken onu sikicekmişsin gibi bak veyahut salla gitsin göt kız tarzında laflarla insanları küçümseyip çöp haline getiriyoruz.
4-birisiyle beraber olmanın nedeninin sadece kendi egomuzu tatmin edebilmek ve karşı tarafı tatmin etmenin nedeni ise kendini ondan daha üstün hissetmek ve arkadaşlarına ohh mis gibi siktim demek olduğu için.
5- seveni sikerler, sikeni severler mantığında oldukları için erkeklerden nefret ediyorum.
şimdi şöyle düşünün, sen o kadar çalış-didin, okuldu, seminerdi, ottu, boktu bir sürü şeye kafa yor. sen bunları yaparken hemcinsin gitsin, ehe ehe ben erkeğim ihtiyaçlarım var ehe ehe, desin. bir de bunların ''romantik'' modelleri var ki, aman tanrım!

bu kadar gerizekalı bir türün egemen olduğu bir toplumda sen adam akıllı yaşamaya çalış. senin canın çıkarken o tipsiz, ter kokan, iğrenç, beyinsiz tipler ortalama profilini oluştursun.
(bkz: hepinizden iyreniyorum)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar