Sakladigi bir sey vardir.
Hoşlanmıyordur.
Kesinlikle sakladığı bir şey vardır.

Beni aldatmış salak sürekli bi moral bozukluğu anlat diyorum anlatmıyo. Buluşalım edelim hep bir geçiştirme.

Yani bir çok nedeni vardır ama bi sorun yokken, önceden deli gibi buluşmak isterken böyle bi hal aldıysa bu ihtimali düşünmekte yarar var.
Eğer yeterince parası yoksa iyi ağırlayamamaktan korkar ve sürekli kaçar.O konuda rahatlatmak bu sorunu kaldırabilir.
Özgüveni azdır.
Kız boştur.

Zaman kaybıdır.
Aşırı makyaj yapıyorsanız ve aşırı dar giyiniyorsanız rahatsız olup buluşmak istemeyebilir.
Yüreği kırık dökük, umudunun da boynu büküktür. Ondan
Bir şey olacağını dusunmuyordur. Eskiyi unutamamistir. Bazen öyle olur. Daha da detay verebilirim.
kızlar soruyor'a gitmeyi tercih etmiyorum buradaki yazarların ıq seviyesinin daha yüksek olduğu aşikar olduğu için.
Para yeterli değildir yada daha iri göğüsleri olan bir kız çağırmıştır. Meme önemli bizim cinsiyette.
gelecek kaygısı vardır yada geçmişte kötü bir yaşanmışlık...
O an için sevişme ihtiyacı yoktur.
işin ciddiye binme ihtimalini göze alır istemez,soyleceklerine veya şöyle ellerinize hazir değildir istemez,aklı sizde ama gönlü başkasında idir istemez.
Görmek istemiyordur bu kadar da basit neyini anlamadınız?
Yeterince ilgisini çekememişsinizdir.
parası yoktur başka açıklaması yok.
Birincisi, hemsirelik okumasi ve yabanci dili olmasi akilli oldugunu göstermez
Ayni kriterlerde bir sürü gerizekali gösterebilirim (hemsirelerle calisiyorum).
Ikincisi, boyle bir kiz varsa ve karsi taraf birsey yapmiyorsa vurduruyordur.
buluşmaktan kasıt bir kız ile ise hayatımda hiç yapmadığım buluşma şeyi. arkadaş olarak demiyorum, "çıkma" anlamındaki buluşma.

"oha nasıl yani?" diyenleri duyar gibiyim de ben bi kızla buluşsam azami 5 dk sonra "ya siktir git mal mal hareketler" der döner giderim. ne kendimi ne kızı yormaya gerek yok. odun adamız biz. öyle yapmacık hareketler bize gelmiyor.
O gün kafa ütületme havasında olmayabilir.
sevgilisi vardır. net!!
seks yapmak için ego tatmini yapmaktan sıkılmış olabilir.
Abi sıkıcı biridir buluşacağı kişi de ondan. Ne kadınlarla bulustum(sozluktende bı kaç kişi var) abi muhabbetleri hiç sarıyor ya ama hiç yani. Ee sonra tabi bulusmak istemem.
daha çok neden buluşmak ister sorusunun cevabı verilmesi gerekir sanırım.
zor geliyor olabilir. evde yatıp vakit geçirmek daha çok hoşuna gidiyor olabilir. bende oluyor öyle boşu boşuna dışarı çıkıp para yedirmektense evde yatarım daha iyi.