bugün

annem yok öyle bir şey.

kadın aşık olmak istemiyorsa ne bok yersen ye işe yaramaz. boşuna yorulma yani. gerek yok.
bunun bir sırrı yoktur.
karşısındaki kadının istekleriyle paraleldir bu durum. kadın aşık olmak istiyorsa olur yoksa erkeklerde bir keramet yok.
kısmet be anam! kaderde yazıyorsa oluyorsun! *

işte bunlar hep alın yazısı!!!
şu kadını kendime nasıl aşık ederim diye düşünmeden davranarak.
ne yazık ki bir erkek bir kadını kendine aşık ettiremez. kadın aşık olmak isterse olur yoksa ne yaparsa yapsın erkek aşık edemez kendine.
Bazen bir bakış yeter. Kadından kadına da değişir tabi beklentileri yüksek olan kadına donuna kadar sat yine de bana mısın demez.
hiçbir kadına aşık olmayarak. evet lan bildiğin bu. bak samimiyetime güven arkadaş. bundan seneler evvel bir kızı sevmiştim tam 6 ay hiçbir şey söyleyememiştim kimseye. en yakınımdakine bile anlatamamıştım. eve giremiyordum, duvarlar üstüme üstüme geliyor, bunalıyorum uyuyamıyordum. daha fazla tutamadım içimde, gün geldi bir arkadaşla konuştum durum böyle böyle diye. tabi tepki aynıydı seviyorsan git konuş. o zamanlar derslerime çalışırdım, dışarılarda çok takılmazdım. anlayacağınız kendi yağımda kavrulur giderdim çevremdekilerle. o zamanların en iyi yönü ise hayatım monoton gibi gözükse de canım sıkılmazdı, öyle yalnızım dostlarım yalnızım bile demezdim. kızla konuştuğum gün hala aklımda. o gün heyecandan altıma edecektim ama içimden geçen şey biz birbirimiz için yaratılmışız onla, olur bu iş.* konuştum o gün onunla, ben konuştukça o kızarıyordu. hayır yanlış bir şeyde dememiştim, seni seviyorumdan başka. öyleydi çünkü sadece seviyordum onun için inanıyordum, eğer seviyorsam yeteri kadar neden olmasın diyordum. o gün onunla son konuşmam oldu. o gün bugündür(3 yıldır) onunla tek kelime konuşmadım, konuşamıyorum. ne onunla ne onun arkadaşlarıyla. ertesi yıl ise o konuştuğum civardan* ev tuttum özellikle her gece oraya gider konuştuğumuz yere bakar, o gün ordan neden el ele çıkmadık diye hep kendime kızardım. okula devam etmemeye başladım, sınavlara çalışmamaya başladım. kendimi zorluyorum her geçen gün. o günlerde kalem kağıt elimde yazıyorum, bunların hepsini ona vereceğim diyorum içimden. zaman akarken fark ediyorum ben onu sevmiştim, o ise kestirip atmıştı. beni sevmek zorunda da değildi ya hani sevmeye bile çabalamadı ya da bir kere gelip dürüstçe açıklamadı bana neden olmazını. o her sene bütsüz geçerken, işleri rayındayken benim notlar diplere inmeye başlamış, bütünlemeler artmış yazın bile okula gider olmuşum.

gerçekle yüzleşeceğim an gelmeliydi. kendimi dışarılara atınca arkadaş çevrem değişmeye başlamıştı, eğlence odaklı olmaya başladı her şey. fena halde alışıyordum yeni hayatıma, alışmalıydım da belki. o bana bir sevgiyi çok görmüştü. uzunca bir zaman aşk olmayacaktı farkındaydım. artık eskisi gibi saf değildim, girmem dediğim mekanların hepsine gitmeye başladım yavaştan. yavaştan hayatıma girenler oldu çok sevmedim hiçbirini. ihanet etmedim, aldatmadım ama sevmedim de veremiyordum kimseye kendimi. aşık olmayı mallık olarak gördüğüm için hayatıma istediğim an birini dahil edebiliyordum. hala da öyleyim, tekrar aşık olmaya çalıştım aynı şeyleri yaşayınca yine ben öyle olayım diyorum hala. çünkü aşık olmayacağım dedikten sonra o duyguyu yaşamaya başlıyordum ki yine biri hiç başlamayan, biri ise sevmeden başlayıp deli gibi aşık olduğum kadın. onlarda olmadı işte. bu haldeyken düzelmeye çalıştım ve yine olmadı. bunlarda çok götürdü iyice ayarı kaçtı olayın. şimdi ise hiç değmeyeceklerle boşa avunabiliyorum. nedeni basit artık eskisi gibi sevmiyorum, aşık olmuyorum, değer vermiyorum, birini beğenince olmayınca aman s*ktir et deyip geçiyorum. ya yaşım yetmiyor hala, ya da bu işler cidden kadına hak ettiği değeri vermemekten geçiyor ya da ben hep yanlışlara değer veriyorum. anlamıyorum işte bu kısmını bu kadınlar hep ya ama böyle şöyle diyor öyle olup sevince olmuyor ne zaman her şeyi s*ktir etsen hayatına giriyor. zaten dediğini gibi yapan bir kadın bulsam değişir hepsi ama o da zor.

not: hikaye ile durumu daha pekiştirmeye çabaladım ondan böyle uzun uzadıya yazdım.

not 2: belki hepsi böyle değildir ama benim özellikle son 4 yıldır gördüğüm durum bu.

not 3: notlar açısından kıstas olması için 1. sınıfta 3.65 agno ile okulda tüm dönemler dahil 17. sınıfta ise 6. sıradaydım. şu an agno 2.47 okulda üç yüzlerdeyim artık üst sıralarda olmadığım için tam olarak yerimi bile bilmiyorum.

not 4: özet geç la bu ne diyenler için. eğer sizinde durum böyleyse, etrafınızdakiler bu şekilde ise çok sevmeyin, değer vermeyin, her kıza aynı lafları deyin, giderse gitsin s*ktir et deyin olur aşık olurlar. eğer böyleler ise sizin gördükleriniz bilin ki cidden sevmeniz boş, hep elinde olamayacakları istiyorlar bazıları. eğer böyle değil diyorsanız sadece sevin olursa çok şanslısınız biliniz.
hareketleriyle, tavırlarıyla, mimikleriyle, gülüşüyle, düşünce yapısıyla, tipiyle gibi.
ya itin götüne sokarak ya da çatır çatır sikerek. iyi davranma sevme vs. bunlar önemsiz şeyler. her zaman ulaşılmaz ve zor olan güzeldir.
erkek beceremez bunu. kadın erkeğe aşık olur. bu normal olanıdır.
bir de anormal olan aşklar vardır.

erkek parasıyla aşık eder.
makamıyla aşık eder.
tipiyle aşık eder.

öyle erkeğe ben de aşık olurum olum.
erkek kadın ayırt etmeksizin, karşındaki kişi için ne kadar çok fedakarlık yapmışsan o kadar çok sever ve bağlanırsın.

dolayısıyla formülümüz, senin için fedakarlık yapmasını sağlamaktır.
gizemiyle.
Öyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan ehehe.