bugün

adam olmakla eş değerdir.

(bkz: adam olacak çocuk)
Komik ol, romantik ol, ağla, güvenini kazan aşık olur.

ingilizce şiir oku versin.
Zekasıyla.
cevabı "edemez" şeklinde olan sorunsaldır. zira kadının aşık olacağı yoksa, ağzınızla elf oku tutsanız aşık edemezsiniz.
konusmasiyla. konuşur, biraz cekingen, biraz samimi. bir gün hiç olmadıgı kadar içten olur, ertesi gün tanımaz bile. Vur kaç yapar yani. lakin onemi yoktur, çünkü karsı taraf coktan asık olmuştur.
"gözüm senden başkasını görmüyor" mesajını vererek... tabi bu mesajın yalan olup olmadığını anlamak zeki kadınımıza düşüyor.
kadın yazarların cevaplaması gereken elzem ve acil sorudur. bekliyoruz efenim.
yukarıdaki taktiklerin hiç biri sökmez yermiş gibi yapılır aşk siparişe gelmez yüreğin kodudur ona dokunan sever sevilir .
kadının mazoşist damarına basarak. Aşağılayarak laf sokarak boyuna iğneleyerek. Hani derler ya büyük seksler lan pardon aşklar nefretle başlar diye. Aynen öyle abicim. Yalan mı kızlar. Conlerim benim.
parasıyla.
yemek tarifi sanki. yahu bunun tanımı olabilir mi? doğru kişi ve zamanda, ansızın veya zamanla olan bir şey bu.
ne kadar kırarsanız o kadar aşık olur.
deger vermeyerek galiba. cunku genelde deger verirseniz, bakmaya kiyamazsaniz bir halt edemezsiniz. o genelde deger vermeyene, sikmeye doyamayana gider. *
odun olması yeterlidir sevmiyorum derse aşık olursun zaten komik ama gercek deve ve diken arasında kı ılıskının genel adıdır.
erkekler aşık edemez kızlar aşık olmayı kendileri isterler.
komik ol, makara yap güldür ama yüz verme sadece sen isteğiğinde yaz mesajlarına ara ara cevap verme, gıcık et, kolla mutlaka aşık olur.
--spoiler--
insan olduğunu hissettirebiliyorsa.
--spoiler--

--spoiler--
hareketleriyle, tavırlarıyla, mimikleriyle, gülüşüyle, düşünce yapısıyla, tipiyle gibi.
--spoiler--

--spoiler--
"gözüm senden başkasını görmüyor" mesajını vererek...
--spoiler--

--spoiler--
zekasiyla.
--spoiler--

--spoiler--
gülüşüyle. sadece gülüşüyle.

--spoiler--

--spoiler--
adam olmakla eş değerdir.
--spoiler--

cevabı yukardakiler olmayan sorudur.

ulan, biz hayvan gibi mi davranıyoruz, değer vermiyor muyuz, geri zekalı mıyız, adam değil miyiz, casanova mıyız, playboy muyuz. yoo, ee elde var sıfır... kızlara zerre değer vermeyen piçlerin elinde ne var? efendi oğlanların, değer veren oğlanlar sevdikleri kızlar...

yani konuşturmayın beni, dertliyim kederliyim, sıçarım ağzınıza...

bu piçler alacağını alıyor elliyor öpüyor sonra vay efendim siz erkekler aynısınız, siktir ordan.
cevabı ' fırlama, müzisyen, sporcu olması yeterlidir ' olan soru.
içten bir gülümseme koruyup kollamacı haliyle.
güven
(bkz: özveri) * *
3. köprünün inşaatını tamamlamak. inşaat bitince köprüyü geçin. işte istanbul.
kıza güçlü olduğunu hisettirsin.olay biter.
kadını kendine aşık etmenin en önemli yolu paralı olduğunu göstermektir.
bakışları, konuşması ve gizemiyle..
en iyi ihtimalle aşık olarak. o da kesin değil.