bugün

uludağ sözlüğün şaşılası özelliklerini görüp duygulanan ekşi sözlük yazarı lafzı.

hangi birini sayayım ki. sözlükte yazarken online olan arkadaşları hem de isimleriyle beraber görebilmek mi. sevilen bir arkadaşa özel mesaj atıp sıcak dostluklar kurmak mı. karakter sınırlaması olmadan dilediğince uzunlukta entry girmek mi?

yeter! ben bunları yazarken bile gözlerim doldu. dayanamayacağım.

ha unutmadan bi de şey var. ekşi sözlük kapısında üye olmak için 7-8 sene beklerken buraya uygun zamanı kolladığın takdirde hop diye kapağı atıyorsun.

seviyorum seni uludağ sözlük.

sana bişey demiyorum ekşi sözlük.
(bkz: göz nezlesi)
(bkz: uludag sozluk un eksi sozluk ten populer olmasi)
sadece sulugoz bir yazarın kurabileceği bir cümle. ağla ağla nereye kadar.
(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz)
(bkz: sözlükte göze saman kaçması)
Bir kızdan istemek die bi geyik dolanırdı bi aralar : "allem et versin kallem et yine versin" lafıyla yarmıştı!! bu da ona dönmüştür efenim,allem et ağlasın,kallem et yine ağlasın !
an itibariyle günün başlıklarına bakınca yaşadığım hadise.
uludağ :
12 Temmuz 2007, Persembe
bugünün basliklari (1029)
ek$i :
gunun ba$liklari.. (651 ba$lik)

(bkz: ağlamıyorum sözlük gözüme entry kaçtı)*
ekşi sözlük'teki çöküşü görüp aynı durumun uludağ sözlük için yaşanmamasını isteyen yazar sözü.
uludağ sözlüğün yazar kalitesi açısından asla ekşi olamayacağının göstergesidir. nerede nurcu, tarikatçı, laiklik ve cumhuriyet düşmanı varsa uludağ sözlükte toplanmıştır.
uludağ sözlüğün yazar kalitesi açısından asla ekşi olamayacağının göstergesidir. nerede allahsız, yozlaşmış, din ve özgürlük düşmanı varsa sözlükte toplanmıştır.
uludağ sözlüğün ekşi sözlük kadar kaliteli olmadığını anladıktan sonra olabilecek hadise.
sanal sözlüklere bile bakıp göz yaşarması şeklinde reaksiyon veriyorlarsa bu cümlenin sahibi kişiler , ülkenin haline bakıp zweig misali kendilerini öldürürler alimallah..

bi de yazmadan edemeyeceğim ki , biliyorum ekşi(!) oy alıcak: ekşi sözlük gayet kaliteli tıbbından edebiyatına geyiğinden tiyatrosuna hemen her türlü bilginin bulunduğu , dillere pelesenk olmuş , herkesin haberdar olduğu bi sitedir..bunu yok efendim yeni nesil geldi bok etti diye kötülemek abesle iştigal olur zira , önceden yazılan entryler taş gibi duruyo..aç onları oku ilk başlarda ekşiyi ekşi yapan entryler hala orda yani..he benim bile ayıla bayıla okuduğum (ki okumayı sevmem) çok nefis adamalr vardı gittiler orası ayrı mevzuu , ama bu koca atayı at , ez sonra gel yavruyu öv tavrı manasız..yapmayın etmeyin komplekslerden arınalım , her gün süt içip meyve yiyelim..
ekrana saatlerce bakmakdan dolayı kaynaklanan göz yaşarmasıdır. akdsfhlgl
sansürcü zihniyetin neden olduğu olumsuzlukları gören yazarın ağzından dökülebilecek sözler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar