bugün

Son nefes kesici.

Ne diyor lan bu? Ne anlatıyorsun olm sen amk?

Sen şu son 5 yıldaki mal varlıklarını değişimi bi açıkla amk.

görsel
Dediklerinin tersini yaparak zengin olabilirsiniz.
Solar spekülatör lerinin nefesini keseceğiz dedi. Dediyse yapar hacı. Eskisi gibi bu ülkede at aynatamayan felaket tellâlları dilar silahı ile hükümeti vurmak istiyor.
50k doları olan ben denizi
Sevindirmis Adam gibi Adamdir
Trt Haber de
Sali saat 10 da cikan
Derin Analiz programina
her zaman bakarim
sayesinde
Dolarla ilgili ne dediyse
hep Tam tersini yaptim
Suanda Zengin oldum

Neme lazim
Bunun sayesinde normal hayatta
S.ksen elde edemiyecegim
Kaaar elde ettim
Sagolaain yigiddim

Edit=Arkadaslar dedigim gibi elinizde biraz birikiminiz varsa
Acın bu adamin programını dinleyin
Bu nediyosa Tam tersini
Yapin emin olun Üzülmezsiniz...
Not=Yatırım tavsiyesi..
devletten boşuna maaş alan bir opossum çocuğudur.

seni değil de asıl seni oraya getiren zihniyeti bir güzel silkmeli.
siyasetten anlamam. ekonomiden canım yandığı kadar ya da istediğimi alabildiğim kadar anlarım. tamamen tarafsız olarak ve art niyetten uzak soruyorum;

dolar bu kadar yükselmiş ve gündem olmuşken, bir devlet başkanının ekonomi başdanışmanının yazısında, anlayabileceğimiz kadar teknik analiz, umutlanacağımız kadar plan, strateji olması gerekmiyor mu?

tek kelime yok lan!
15 temmuz'da yapamadıklarını ekonomi yoluyla yapıyorlarmışta falanmış filanmış. 15 temmuz alçaklarını başımıza tebelleş ettiniz vatandaş sizin peşkeş çektiğiniz devleti sokaklardan tankların paletlerinden topladı bu biirr. 16 yıldır ülkeyi yonetiyorsunuz bu kadar çıtkırıldım bir ekonomiyi neden oluşturdunuz o zaman? Ben miyim ekonomi bakanı, ben miyim cumhurbaşkanı? Sizin üretim yapmadan ülkeye katma değer sağlamadan satıp savdığınız cumhuriyet kurumlarının paralarıyla bu iş buraya kadar. Gene vatandaşın sırtına binin nasıl olsa hepimiz eşşeğiz bu da ikii.
iyi köşe takımı yapmıştır bu yalaka.