bugün

malum kitleden olan ve kocası 3 tane daha eş alsa ses etmeycek olan teyzemiz iki gencin öpüşmesini görünce coşuyor, bence teyzemiz uzun zamandır sevişmemiş ve başına vurmuş bu gerginlik ve bir tarafını yırtmanın sebebi bu *

https://twitter.com/yirmi...tatus/1694437301722501396
kimin ne kadardır sevişmediğini bilmem milletin amına sayaç bağlamadık.

ama şunu söyleyeyim umuma açık yerde yapılan bu tarz şeyler inanın dışarıdan bakan için hiç hoş görünmüyor. yanında eşi olan var çocuğu olan var bekar olup zın zın gezen var canı çeken var kıskanan var hepsi kabulüm saygı duyarım.

özgürlük bu olmamalı.
(bkz: önce ben döndüm sonra nevrim)
dincilerin 7/24 akıllarından hiç çıkmayan şeyin başlangıcına sessiz kalamazlar...
dincilikle alakası yoktur. cinselliğin sokağa indirgenmesi gençlerin bununla çok erken yaşta tanışması doğru değildir. tabi olarak 2 kişinin yaptığı şey diğer kişileri ilgilendirmez fakat toplum içerisindeki hareketlere dikkat etmek gerekir. zira sokak ortasında öpüşmek çok uygun bir davranış değildir. öpüşmekten kasıt öyle ufak bir öpücük değil bildiğin french kiss yapıyorlar. bu doğru bir davranış değildir. yoksa ufak bir öpücük kimseyi de rahatsız etmez zaten.

nasıl ki insanların önünde pantolonu indirip sıçmıyorsak.
nasıl ki insanların önünde osurmuyorsak.
insanların önünde de french kiss tarzında öpüşmeler olmamalı. bunlar toplum ahlakıyla ilgilidir.
şimdi kimse bana kalkıp yobaz, geri kafalı falan demesin. zira insan çoluk çocuk sahibi olduktan sonra hayata dair bakış açısı değişir. bugün öpüşmelere göz yumduğunda yarın sevişmelere, 3 gün sonra sokakta esrar kokain kullanmalara da aynı şekilde göz yummak zorunda kalırsın.

onun bir adım sonrası şuan abd'nin başında olan problem gibi. anaokullarında drag queen lerin gelip striptiz yapmasıyla sonuçlanır.
çocukken itilip kakılmış , 20 yaşında kendinden 10-15 yaş büyük birine görücü usulü verilen , hayatta kocasından ilgi ve sevgi görmemiş birisinin yakarışının dışarıya vurmuş hali bu hastalıklı zihniyet. bütün dincilerde var bu kıskançlık.
Sabah internette görüp güldüğüm , sözlükte birazdan başlığı açılir dedigim olaydır. Komik tarafı kadinin tarzı, sanki kocasını başkasıyla yakaladı. Gençler, hatta çocuklar durakta öpüşecek noktaya geldiyse bu ülkenin ahlâkı değerlerinin hangi noktaya geldiğini gösterir bize. Bunu aşkla, yok gençlik heyecanı, romantizmle açıklamaya masumiyete burundurmek tehlikenin üstünü örtmektir. Babasız çocuklar, hamile kızlar perişan dolanırken aşk diye birşey kalmaz ortada. Burada kadinin yapacağı sadece o gençlerin duyacağı şekilde uyarmak olabilir. Yoksa car car avazı çıktığı kadar bağırmak kendisini küçük duruma düşürmüştür. Ben şahsen kafami çeviriyorum, anasının babasının vermediği terbiyeyi ben mi vereceğim diyorum ama olmasi gereken uyarmaktır.
konunun din veya dinsizlikle alakası olmadığı gibi, haysiyet, ahlak ve namus kavramları vardır ki, kimilerinin sülalesinde bile bulunmaz.
domuz ne bilsin ahlakı a.k
hee dinle hiç alakası yok, çocuklar öpüşüyür diye ahlak timsali kesilen anadolu irfanlılarının kapalı kapılar ardında neler yaptığını boy boy gördük.. gelmiş birde ahlak namus dersi veriyor.

amk şu dünyada iki derdiniz var zaten bir domuz eti, iki alkol.
Adam mı kesiyorlar, cinayet mi işliyorlar? Birbirlerine sevgilerini gösteriyorlar alt tarafı.
Abartmışlar ewed.

Türk milleti sorunlu şizofren bir millet zaten.
Tipik ahlak bekçisi zırvalığıdır. Ahlak diyince akıllarına seksten başka bir şey gelmeyen toplumun kompleksleriyle milletin hayatına burnunu sokmasıdır. iki kişinin rızası varsa diğer kişilere bok yemek düşer. Tahminen kendisi hayatı boyunca aşkla öpülmemiştir, sonra da bu zırvalığı sıçmıştır. Kıskanç milletimiz yine kendini göstermiş bravo. Ben mutlu olamıyorsam kimse mutlu olamasın... Bu halk empati yoksunudur, o kadar.

Bu ülkenin en büyük sorunu aşağılık kompleksidir. -Oktay sinanoğlu

Adam yıllar önce çözmüş zaten meseleyi..

Özgüvensizliğin diğer bir adı,
(bkz: elalem ne der)
bunun kocası da eşek olsa ona hallenir...
Bu kadının çeyrek asırdır cinsel hayatı olmadığına eminim ama ispatlayamam!
Bu bir 'beni de biri öpsün' feryadıdır.
eve gidip 4. kumasının koynundan kocasını alan kadındır. e madem öyle inadına öpüşelim o zaman.