bugün

Muhtemelen ağzının tadını bilen sıradan bir Anteplidir.
O benim,sizsiniz,hepimiziz.Gerçeklerin üstünü örtmeyelim lütfen.
"olamadı şöyle keyifli arkadaşım" dediğim kızdır.
helal olsundur.
tatlıyı seviyordur.
O benim buyrun.Niye ki ne oldu ? ^.^
Benim.. Soda alabilir miyim?
o kız ki, dar kot pantolonundan dışarı fışkıran göbeğine aldırış etmez, o kız ki bacağında löp löp sallanan selülitlere, bıngıl bıngıl olmuş kollara ve vücudunun muhtelif bölgelerine aldırış etmez. o kızın tek amacı vardır, yemek. su içse yarıyordur o kıza, mutfağın önünden geçse kebapçının önünden geçse kilo alan kızdır, bu kız. hiç bir zaman yediklerini gözü görmeyen, yerken mutlu yedikten sonra hafif bir mide ağırı veya ekşimesi ile birlikte cüz-i bir miktarda pişmanlık çeken mutsuz olan kızdır. bu kızın kendi kadar büyük amaçları vardır. bu kız her hafta başı diyete başlayıp diyetin ilk günü sabah kahvaltısında bir paket peynir ile bir bütün kepekli somun ekmeği gömerek kendini mutlu hisseden kızdır. bu kız her düğüne gittiğinde, her yaz mevsimi geldiğinde "...ölmek istiyorum." diyerek feryat figan edip sonunda teselliyi hamburgerci'de veya kebapçı'da bulan kızdır. allah bu kızı ıslah eylesindir.
midesi fazla genişlemiş kızdır. böyle giderse toplu balık etli statüsünden şişko klasmanına geçecektir.
yarasın koçumadır.
eski sevgilimdir.

ne yapalım olm. hatırı sayılır sodexho veriyordu çalıştığım kurum, biz de nasıl harcayacağımızı şaşırıyorduk.

helali hoş olsun her ne kadar ayrılsak da.
ölümüne kankamdır.
götü kocamandır.
Birazdan kebapçı tuvaletine sıçıp nirvana yapacaktır.
Her hafta iskender yemiyosa sadece benim gibi ayda yılda bir iskender yiyosa gayet doğal kızdır.

Kızlar asla et,iskender,dürüm,kebap yemesin hep otla salatayla Çayır çimenle beslensin hatta kızlar gibi bi olgu var bizim toplumda. Bitki miyiz lan biz.

Olsaydı ne gömerdik he yanında da diyet kola ahahah.
doyumsuz kızdır.
Üstüne soda ister geğirir ohh yarasın tuşuna.
En asil duyguların kızıdır. Üstüne bide ayran içiyordur.
afiyet olsun dedirtir yanımda olsada yarında beraber yesek.
Maşallah iyi mide varmış denilesi kızdır.
adını ismet olarak değiştirmesini ve hayatına ismet abimiz olarak devam etmesini tavsiye ettiğim kızdır.
(bkz: masters of selülit)
Ağzının tadını bilen kızdır.
Koca bardak da şalgam içiyordur.
Evleneceği adamı maddi sıkıntılara gebe bırakacak bir kızdır .
insanın kafasını rahat ettirir, çünkü sağlam bel vardır bu kızda, istediğiniz kadar yüklenebilirsiniz.