bugün

Ben değil bir arkadaşım olan kız.
Can bogazdan gelir deyip yemenin önünü alamayan kizdir. Olsa da yesek.
üç gün bir şey yemedi sanırsam.
insanın kafasını rahat ettirir, çünkü sağlam bel vardır bu kızda, istediğiniz kadar yüklenebilirsiniz.
Evleneceği adamı maddi sıkıntılara gebe bırakacak bir kızdır .
Koca bardak da şalgam içiyordur.
Ağzının tadını bilen kızdır.
(bkz: masters of selülit)
adını ismet olarak değiştirmesini ve hayatına ismet abimiz olarak devam etmesini tavsiye ettiğim kızdır.
Maşallah iyi mide varmış denilesi kızdır.
afiyet olsun dedirtir yanımda olsada yarında beraber yesek.
En asil duyguların kızıdır. Üstüne bide ayran içiyordur.
Üstüne soda ister geğirir ohh yarasın tuşuna.
doyumsuz kızdır.
Her hafta iskender yemiyosa sadece benim gibi ayda yılda bir iskender yiyosa gayet doğal kızdır.

Kızlar asla et,iskender,dürüm,kebap yemesin hep otla salatayla Çayır çimenle beslensin hatta kızlar gibi bi olgu var bizim toplumda. Bitki miyiz lan biz.

Olsaydı ne gömerdik he yanında da diyet kola ahahah.
Birazdan kebapçı tuvaletine sıçıp nirvana yapacaktır.
götü kocamandır.
ölümüne kankamdır.
eski sevgilimdir.

ne yapalım olm. hatırı sayılır sodexho veriyordu çalıştığım kurum, biz de nasıl harcayacağımızı şaşırıyorduk.

helali hoş olsun her ne kadar ayrılsak da.
yarasın koçumadır.
midesi fazla genişlemiş kızdır. böyle giderse toplu balık etli statüsünden şişko klasmanına geçecektir.
o kız ki, dar kot pantolonundan dışarı fışkıran göbeğine aldırış etmez, o kız ki bacağında löp löp sallanan selülitlere, bıngıl bıngıl olmuş kollara ve vücudunun muhtelif bölgelerine aldırış etmez. o kızın tek amacı vardır, yemek. su içse yarıyordur o kıza, mutfağın önünden geçse kebapçının önünden geçse kilo alan kızdır, bu kız. hiç bir zaman yediklerini gözü görmeyen, yerken mutlu yedikten sonra hafif bir mide ağırı veya ekşimesi ile birlikte cüz-i bir miktarda pişmanlık çeken mutsuz olan kızdır. bu kızın kendi kadar büyük amaçları vardır. bu kız her hafta başı diyete başlayıp diyetin ilk günü sabah kahvaltısında bir paket peynir ile bir bütün kepekli somun ekmeği gömerek kendini mutlu hisseden kızdır. bu kız her düğüne gittiğinde, her yaz mevsimi geldiğinde "...ölmek istiyorum." diyerek feryat figan edip sonunda teselliyi hamburgerci'de veya kebapçı'da bulan kızdır. allah bu kızı ıslah eylesindir.
Benim.. Soda alabilir miyim?
O benim buyrun.Niye ki ne oldu ? ^.^
tatlıyı seviyordur.