bugün

sözlerime
http://www.youtube.com/watch?v=ZYhwUYmT_UQ

ile başlarken bu soğuk yağmurlu günde hepinize merhaba,

geçen bir entry okudum. adını hatırlamayacağım kadar önemsiz bir yazar, biz sözlük ahalisine ne kadar salaksınız ya diyordu. bunu söylemesi için de geçerli bir neden vermemişti sözlerinde, kendi salaklığını maskelemek için yapılmış olma ihtimali olmak olabilir amaç.

geçenlerde bir yazarla konuştum. ben karanlık birisiyim dedi. götümle güldüm tabi. çünkü karanlık birisiyim lafını duyduğum 999999 insandı sanırım. kararmak için insanlar, neden bu kadar çaba sarf eder. eskiden marjinallik para etmezken, neden şu an bu kadar popüler, ilgi çekmek isteyen her yetisiz, bu yolu seçer.

düz yazıda kafiye yapılır. bu biraz okumayla da alakalı her düz yazıyı şiir okur gibi okuyabilir insan.

biliyorsunuz dünyada 7 milyar insan olduğundan söz ediliyor, 7 milyar insan ve bunların öncesi ölmüş milyarlarca insan, kaçı etkilemiş milyonları, kaç milyonu hatırlanır. öldükten sonra hatırlamanın faydası nedir diyenler neden ilgi çekmek için uçak motoru gibi osurma rekorları kırmaya çalışır misal.

tek şey şu ki mükemmel insanı buldum o da pişmaniye.
toplum bireyselliğin en büyük yanılgısıdır. yanlızlık bireyin en büyük hakikati. birey olamadan topluma karışan hiçkimse toplumu yönlendiremez. velhasıl önce adam olucan.
güncel Önemli Başlıklar