bugün

Zevkin ve mutluluğun doruklarında yaşamak varken nedendir bilinmez insan kendini kısıtlaması anlaşılmayan durumdur. Arkadaşlar seks kötü bir şey değildir. Toplumun seksi ayıp lanse etmesi salakliktir.
işte verince de bu oluyor.
Asik degildir. Asik oldugu bir zuppeye gozu kapali verir.
bazıları da vermez ama erkegını sureklı ıster dıkkat etmek gerek , kullanılmayın kendımden bılıyorum.
(bkz: kötü anılar)
alis veris mantigina donmus iyice, gencler seks bu degildir.
Vermez işte tanrı tanrı ya (Allah allah gibi olmuyor.)
http://24.media.tumblr.co...fyxnXUai1ro0nm5o1_500.jpg
erkeğin gereksiz ve aşırı özgüveninden dolayı vermiyor olabiler.
güvenmemiştir, kimya tutmamıştır, beğenmemiştir, ağzı kokuyordur, fikri veya zikri yapısı bozuktur vs.... yoksa neden vermesin, kullansın diye verilmiştir ona da...
verilesi muhteşem bir yaratık olduğu fikrine kapılan gencin sağlam bir özeleştiri yapması sonucu muhtemelen nedenini çözeceği soru.
Allah'ın beyin dağıtırken yoklama listesinde yok yazılan iki genç kızın cevabını verdiği soru.

http://www.youtube.com/watch?v=9IF4E3kJ70Y

Gençlik mi? Sikmişim o gençliği.
vere vere tükenmiştir.
bir erkeğin birlikte olmak için nasıl kriterleri varsa bir kadının da vardır. Aşağılama anlamında değil fakat normal bir tipteki erkek nasıl 150 kilo bir kadın ile birlikte olmak istemiyor ise kadının da vardır bir bildiği. Vermesini istiyorsanız önce elde etmek için çabalamalısınız.
"bacı"larınızı anacağım bir sonraki entirime kadar sinirlerime hakim olup ve de tüm kadınsı hislerimle cevap vermem gerekti ki;

yok öyle bir şey gençler, gayet de vermek ister kadın, sevişmek, öpüşmek, koklaşmak, elleşmek ister canım benim, buldu mu da götürür zaten sen hiç merak etme de,

buradaki tek değişken şudur ki; acaba sen verilmeye değer misin, şimdi henry cavill gelse hmmmm vermicem demez şu kadın a benim tipsiz delikanlım, bakıyorum bakıyorum vitaminsiz mi kaldın, annesütü mü eksik kaldı, nedir bu halin, ne kas yaptın ne boya gittin, şimdi pipin diyecek oluyorum ama, her halde bir şey söylememe gerek yok, yazık yani, olsun, perforöans desek, kesin komşu kızını hayal edip gündemüç posta atmayı falan performans sanıyorsundur,,,

offf yani sana kim neden versin dostum, eğri otur doğru konuş, erekte iken bir apış aranı yokla, sen olsan kendine verir misin, gülden kıymetli memelerine pis salyaların aksın ister misn, evet işte, kızlar da istemiyor, oysa ötekilerin peşinde pervaşer değil mi canım benim, olsun ya, gün ola harman ola, gün ola devran döne, horoz domala tavuk göme,
düzgün bir şekilde rica edilmemiştir! verilecek şey gerçekten değerlidir.
karşıda ki şahıs değersizdir.
sözlük beyinleri tahmin oluyor mu? olsun
Normal olan bir durumdur. Toplum,aile vs. Herkes belli yerlerde artık rahatlarlar. Kız başka yerde okuyor diyelim ne yaparsa Ailesinin haberi yok toplumda da kimin ne dediğinin ne önemi var ailene yetiştiremeyecek namussuz diyemeyecek sağda solda kimse tanımıyor seni. Kimin umrunda olur o zaman? Hiç kimsenin. Haa bu kadar sıkılan kızlar sonradan coşuyorlar bu yüzden bir kez daha yanlış bu kadar kısıtlamak. Ee tamam buraya kadar ama şimdi o erkeklerden bazıları o kızlara o.. gözüyle bakacak bazıları basit görecek daha modern bir erkek olsun karşımızdaki böyle rahat tatlı insanları bu şekilde değerlendirmek yanlış diyen kadınların da hakkı diyen kadın ruhundan anlayan nazik olan modern erkekler dışındaki modern erkekler de "bakire" kızı daha değerli görürler. Tanrılara kurban edecekler galiba ondan diye düşünüyorum. Olan kıza olur verse o.. vermese psikolojisi bozuluyor. Küçükken (11 yaşında felan ergenliğe tam girmemişim) kadınlar cinsellik istemiyor erkekler kadın istiyor sanıyordum insanların dediklerinden, tv'den. Kadınlar da gerek fizyolojik gerek psikolojik olarak ihtiyaç duyuyorlar cinsel ilişkiye. Sonra bu kızın başı ağrıyor stresi tavan yapıyor sinirleri bozuluyor içinde bastırdığı duygular, ihtiyaçlar bir yerden patlak veriyor. Erkekler geyik yaparken iyi 1 aydır sevişemiyorum delireceğim derken iyi. Bu kız 13 yaşında ergenliğe girse 25 yaşında evlenene kadar beklesin öyle mi? Tam bir karşılaştırma değil bu. Aynı şey de değil kendini tutmak ama senin ne kadar sıklıkla ihtiyacın oluyorsa onun da var. Sözlükteki yazarlar basacak şimdi eksiyi. inkar etmeyin yazık bu kızlara. Biraz duyarlı olun rica ediyorum.
Kızliginın bozulmasını istemedigi için olabilir. Belkide korkuyordur. Belkide utanıyordur.