bugün

ortada büyük bir sebep yoksa üzülmemesi gereken konu. evladîn suçu yoktur. baba tatminsiz ve egoisttir.
farklı fikirlerin hüküm sürdüğü çağlarda yaşamışlardır.
siz türkler nasıl diyo ; jenerasyon farkı.
adam eşini sevmezse o eşinden olan çocuklarını da sevmez.
yanlişlikla olmuştur.
babama sormak istediğim sorudur. bende onu sevmiyorum gerçi herşey karşılıklı.
Beş para etmez bi adam oluşundandır belki.
Böyle insanlar var ve malesef baba olabiliyorlar.

Bende de var bi tane. Geçen gün ölmüş, haberi iki gün sonra geldi. Adam Cenazesine bile istememiş bizi.
Her baba oğlunu sever elbet ama kimisi bir yolla gösterir bunu kimisi diğer yolla. "Annemden nefret ediyoooruuumm, babam beni sevmiyooo" gibi tutumlar "Kimse beni anlamıyooo" veya "hayat çok boktan abi yeaa" gibi ergenlik dolu düşüncelerdir. Siz nasıl babanızdan sevgi ve ilgi bekliyorsanız o da sizden aynı şekilde sevgi ve saygı bekliyor hatta büyük olarak bir de saygı göstermenizi istiyor. istediğiniz şey konusunda ilk adımı siz atarsanız her şey daha kolay yürüyecektir.
imkansız sorgudur. anneler babalar evlatlarını muhakkak sever lakin kırdıysanız haklı olsanız bile kırdıysanız gidip af dilemek evlada düşen bi seydir. anneye babaya gurur yapılmaz.

ha yok ciddi ciddi sevmeme ve hatta nefret belirtileri varsa kesin kanında bi bozukluk vardır. ya öz evlat değilsinizdir ya da dua edin o kan size geçmemiş olsun.
çokta tın. sevmezse sevmesin. ölmeye yakın sever. bunların beyni o zaman geliyor yerine.
Birçok sebebi vardır ama babası tarafından sevilen şanslılar bunları asla anlayamaz. Söylemeye ne hacet?

Kimisi bir evlat sahibi olmak için sevişir, kimisi de zevk almak için.
arkadaşlarının "evlat olsan cebine uyuşturucu koyup polise ihbar ederim" dediği çocuğun içinde bulunduğu durumdur.

hayır sevilecek bir yanı da olmaz bu tipini ziktiğimin;

(img:#706922)
Ya ergensindir.
ya evlatlık
ya da picsindir.

Kisacası çirkiniz babamız bizi sevmedi

Ailede sorunlar vardır, otoriter gozukmeye de calisiyor olabilir.
güncel Önemli Başlıklar