bugün

ayakkabıya verilir abi.

ben de alıyorum 30 liralıklardan leş gibi koku yapıyorlar ondan sonra.
bir kere para veren tiptir.
topuğuna basıp çıkarırken iki kere düşünür.
parası olan, kendine değer veren insandır. 30 liralık ayakkabının ne olduğu belli değildir ama 200 liralık ayakkabı her şeyiyle ortadadır.
Toplumsal tabakada orta direğin öldüğünün en acık örneğidir. Fakir daha fakir zengin daha zengin.parası olan 200 TL de verir 20bin TL de.
Örnek olarak;
ben.
Orjinal alırım her zaman. Çünkü çok rahat ettiriyor insanın ayaklarını. Muhteşem bişey.
30 liraya ayakkabı mı kaldı, sike sike veriyoruz 200 lirayı. Şu hükumet kurulsaydı da daha ucuza alaydık.
Paran varsa istediğin her şeyi alırsın ki almalısın da zaten, öbür tarafa götürülemiyor ne de olsa.
spor ayakkabı için verilir iyi kullanılırsa senelerce giyilir sadece o günkü kıyafetime uysun diyorsa insan indirimden çeşitli mağzalardan bile yirmi liraya şık amaca uygun ayakkabı alabilir.
Ayakkabıyı çok beğenmiştir. Ne var yani?
Şimdi 200 liranın altında ayakkabı yok. Varda ayakta denişik duruyor.
Bir ayakkabıya 200 lira verip ben sosyalisttim diyen türevleri de mevcut olan tiptir. Üretilen en yüksek maliyetli ayakkabının 29 tl olduğunu düşünürsek, kapitalizmi doruklarda yaşayan, yaşatan tiptir.
Ayakkabı vazgeçilmez birşey olduğu için verdiğin paraya acınmaz net.
bir ayakkabıya nasıl o kadar para kıydığını merak ettiğim tiptir.Nasıl yapıyorsunuz arkadaş benim aklım almıyor.Fakir değilim ben ama ben 100 tl'den fazlaya ayakkabı almıyorum ya la.
Daha fazlasını verdiğim de olmuştur kalitelisini alır uzun sürede giyerim ucuzlar bozulup bir daha aynısindan ala ala da vereceginiz toplam para aynı tutarda olabilir aşadabilir.
her hangi bir spor branşı için özelleştirilmiş bir ayakkabı alan tiptir.
Abartılacak fiyat değildir.

Zira daha uygun fiyatlarla daha da kaliteli olan marka ve Modeller de vardır ayakkabı sektöründe.
Mesela bu beğenmiş olduğum 525 $ olan ayakkabı gibi heheh.

https://us.burberry.com/c...ole-suede-shoes-p39713481
200 lira ne ki? vaktiyle 350 lira verip aldığı togo'nun arkası rahatsız ediyor diye kırıp üzerine basan bir aile bireyine sahip bu bünye.

ayağına düşkün olma ihtimali olan tiptir.
Ucuza alacak kadar zengin değilim.
ucuz mal alacak kadar zengin değildir.
Timbırlend e 300 ₺ veren insanlardan daha zeki değildir.
benimdir. 185 tl ye almıştım.
ayakkabıya değil de markaya diyelim güzel ayakkabı 150 den aşağı bulunmaz.
bir kere verip uzun süre giyilebilecek bir ayakkabı ise verilmesi makuldür ki şahsen 200tl yi zar zor bir arada gören biri olarak zorunluluktan 50-60 tl'lik ayakkabıları 3-4 senedir giymekteyim.
Parası varsa tabiki alacaktır. Ayakkabı lan bu 2 yıl giyenler var, öyle 2 gün giyip atılacak bi şey değil.
güncel Önemli Başlıklar