bugün

bir ak parti hizmeti.
VAN DEPREMZEDELERiNE YARDIM iÇiN ORTAYA ÇIKARDIĞI ÖTV'Yi DEVAM ETTiRiP özel tüketim adı altında NERDEYSE HER ŞEYE UYGULAMASI.
milliyetçiliği ayaklar altına almaları.

fetöcü ayak yalayan orospu çocuklarını orduya doldurmaları.

var mı ötesi?
emeklilere yılda 2 defa verilen ikramiye.
ulaşımın birazdaha iyi olması.lakin bu saydığım şeyler gelişen ülkelerde gayet normal hatta yeresiz bile denilebilir.çünki halktan alınan tonlarca vergi böyle bir hizmeti zaten gerektiriyor.asgari ücretten çalışan bir insan bile ayda rahat devlete kelle başı 1.5 bin tl vergi veriyordur.Ssk brütten hesaplarsak eğer bu sayı daha da artabilir.
(bkz: kalkışma)
deist nufüsunu artırması.
Halkın kutuplaşması. Cumhuriyet tarihini bırak Osmanlı devrinde bile halk bu kadar kutuplaşmamıştı. Akp bunu bilerek yaptı. ilk seçim yenilgisinde bunun ekmeğini yemek istemeleri en büyük korkum. Çünkü gözü göz değil bu adamların. Yerel seçimlerde alınan komik mahkeme kararını gördük.
Dünyanın en güvenilir bir ülkesi yapti suriye'yi. Ne kadar uğursuz vatan haini, anasını babasını bırakıp buraya sığınan, ha bire burda çocuk yapan at hırsızı tipli Suriyeli varsa kapıları açtı. Orası bir güzel arindi
türk gençlerinin rızkını suriyeli'lere yedirmek.
öabt . mülakat gibi sınavlar çıkarmak işi.
Bütün hizmetleri tek bir hizmeti gerçekleştirmek için! O gerçekleşene kadarda yola devam. * =
görsel

Yol yaptı.
kafaya çay fırlatmak.
en unutulmaz hizmeti

korona günlerinde iban attım sağa

10 lira ateşla bağa

demesi.
bir sürü şans oyunu, atların 7 gün koşması.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar