bugün

intikam seksi diye bişi var. sadece bir hatırlatma.
bu sorunun cevabını verebilecek babayiğit çıkacak diye rezerve alıyorum. kadın ne ister sorusundan çok asıl bu sorunun sorulmaması bu başlığı doğurmuştur. hiç bir zaman kimse, hiç bir bayan erkek ne ister diye düşünmemiştir. her zaman kadın ne ister diye yazılıp çizilip söylenmiştir. evet.
Evet kimi keyfi aldatir.karısının hic bir suçu yoktur. Kocasiyla ilgilidir, saygi, sevgi gosterir. kimi de karisinda görmediği ilgiyi disarda arar.kısacası kadın kendi elleriyle adamı dışarı iter.
sıkılmış adamdır. karısı da biraz cinsel isteği az olan ve yeniliklere açık olmayan biriyle yani yatakta heyecanlı bir ilişkileri yok sa aldatma olasılığı yüksektir. bunlar derin mevzular erkek işte tutamıyor aldatıyor her halükarda.
Ilgisizlikten.

Cok naz asik usandirir, bir vermezsin iki vermezsin bir bakmizsin adam kendini verenin kucagina atmis.
tam olarak kestirilemez.

açık edit: evlenip aldattıktan sonra şahsi düşüncelerimi yazıcam. 5-10 yıla görüşürüz.
kate upton'un arayıp, gelsene bir şey konuşacağım demesi.
kendi tatminsizliğinden dolayı aldatır.
1-uçkuruna sahip çıkamamaktan
2-Erkekliğini daha çok hisstemek için(iki kadın da beni arzuluyor gibisinden)
3-Saçını süpürge eden karısı çöktüğü için
4-Evde karısından bulamadığı huzuru bulduğu için(tabi bu pek rastlanmaz)

Bu dört sebebten ayrı olarak ortak bir neden vardır ki o da şerefsizdirler ondan aldatırlar.
şerefsiz olduğundandır.
insanın doğasında çok eşlilik olduğundandır.
başlık açılırken anlatım bozukluğu yapılmıştır."bir adam karısını neden aldatır" değil."bir hıyar karısını neden aldatır" olması gerekmektedir. Çünkü adamlar karısını aldatmaz. Anca hıyarlar aldatır.
şeytan ayrıntıda gizli.
Yazar kişisi başlığı açarken adam diye açmış.
ama adam olan aldatmaz.
tebdil-i mekandaki ferahlıktan.
Aldatan önce kendisini aldatır. Sonra başkalarını. Daha sonra ise aldananın aslında sadece kendisi olduğunu görür. Vicdanı kararsa da bunu görür ama herkes kabullenemez. Yine Eğer farkederse her bahanenin de ayrı bir tuzak olduğunu. Tuzağa düşmeyen çok azdır.
KArekter eskikliğinden aldatır ve bunun cinsiyeti yoktur.
Hormonlar yüzünden... başlığı açan da, olumsuz yorum yapanlar da Bekar *
yanlız o aldatanlar erkek, adam değil adam olsa aldatmaz. bana göre istemeden evlenmesi, abaza ve sapık olmasıyla alakalı. mesela yanımda duruyor evli çocuklu adam yoldan geçen kadınlara ufff, daş gibi, yok keşkül titretmesi, gözler sensör radar gibi. yok masaja gidenler, bayi toplantısı yapanlar. evlisin şerro evdeki eşinden başkasına bakacaksan niye evlendin. kimide hormon felan yazmış. alakası yok hormonsa git eşinle yaşa ne yaşayacaksan yaşayamıyorsanda git manuel takıl, olmuyosada boşan. öyle herkese sellektör atarsan elbet birgün akün biter vurdurmak zorunda kalırsın. sonra herşey karşılıklı saç diplerinde kaşınma olabilir yani. ha eşin izin veriyordur var böyle kadınlar o aldatmaya girmez.
Şerefsiz olduğundan.
Aldatan aldatilir.. karma is my bitch
Birçok sebebi var, altında yatan olaylar kişilere göre değişir.
Kadin henuz adami yeterince maymuna çevirememiştir..
orospu evladı olduğu için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar