entry'ler (331)

diyet

Son 1 ayda 7 kilo vermeme sebep beslenme şekli. Daha önce birkaç başarısız girişimden sonra 5 senedir üzerime yapışmış olan 14 kilo fazlayı vermeye niyet edip online diyetisyen edindikten sonra başladım efendim.Her gün ertesi günün öğlen yemeğini akşamdan hazırlayıp işe götürmek, ve her akşam yemek yapmak yorucu olsa da eğlenceli. ideal kiloya inene kadar devam etmek niyetindeyim. Not : hiç spor yapmadım.

aşk

Geç de olsa bulduğum şey.. Vardır gerçek aşk oysa..

dünyanın en güzel küfürü

Kaltak. Az önce söyledim

atiye dizisi

beren saatin netflıxte yayınlanan son dizisi.aşkı-memnu ile gönüllere taht kuran beren saatin kocası ile olan durumu ,eski sevgilisini paylaşıp,aldatıp aldatıldıktan sonra kocası ile yeniden bir araya gelerek gözümde itici hale gelmesinden sonra içten içe izlemek istemediğim yapım.

karısının çalışmasına izin veren ulucular

erkek kadının sahibi kadın da erkeğin malı olmadığına göre izin kelimesinin anlamsızlığı içinde boğulan soru.

facebook kullanmamak

iyi bir tercihtir.gereksiz insanları görmek zorunda kalmazsın

bedduanın tutması

Yaklaşık 1 sene önce başlayan ve aralıklı olarak devam eden zulüm sonrası bir yıl boyunca içten ettiğim beddualar 2 gün önce sonuç verince aha da tuttu dediğim durum. Gencecik kadın sen düş belini kır. Hem de yaz tatilinin ikinci gününde.. Sonra yürüyeme bile hatta uçağa binip evine bile dönmeyecek kadar çaresiz kal.. Hayallah...

pms dönemi

pis bir dönemdir efendim keza bu dönemde sevgilinize ateş püskürüp annenize küfür edebilirsiniz.sebepsiz yere ağlamak farzdır.sünnet olansa karşı tarafı suçlamaktır..

yeşim tijen

habertürkte yazan sözüm ona ablaların ablası dert ortağı yazar..bağnazlık diz boyu..verdiği tavsiyeler yazdığı yazılar korkunç..tipik türk kadını..toplum normlarına itaat eden cinsten..tiksindiriyor..

artvin deyince akla gelenler

Bir şehir nedır, iki neden buraya kurulur. Şimdi efendim Artvin deyince aklımıza herşeyden önce oraya varmak için geçilen yollar gelir. Engebeli yolları kaldırımı olmayan sokakları gelir. Çağın 30 sene gerisinden gelen bu şehirde bir insan neden yaşar ki sorusu gelir bir de..

koca parası yemek için evlenen kadın

çokça vardır bizim toplumda.oltayı atar ve beklerler.bir kısmı daha az şanslı olup esnafla falan evlenirken çekirdekten yetişen daha avcı olan kesim erken yaşında daha statü sahibi olanı bulur.evliliğinin ilk senesinde de karnına çocuğu koyar.az biraz okumuşluğu varsa da artık iş imkanı olmaz zaten aramaz da çünkü çocuk vardır.şimdi kim çalışacak sınavlara falan ..nasılsa kapak attığı adam eve para getirmektedir.bu kadınlar ayda en az 2 kez kuaföre gidip saç uçlarını aldırıp ağda falan yaptırırlar..akşamları iki çeşit yemek koyar adamın önüne yeter.her sene tatilleri hazırdır..kocaları onları en güzel yerlere götürmeye hazırdır..hele bir de ürediyse o kadın dünyada ondan kutsalı olmaz..günlere gider bu kadınlar..pasta böreklerin yapıldığı günlerde full makyaj halinde kocasının geldiği statüden bahsederken koltukları kabarır..kendisi toplumda ne statü ne maddi ne de zeka anlamında bir yere asla gelemediği ve gelemeyecek olduğu için bunla övünür durur..suç bu kadınlarda değildir ..suç bu kadınları göz göre göre alan adamdadır.sağılacak inek olmaya gönüllü olan adamdadır.işin özü budur..

ölmüş bir müzisyeni hayata döndürebilseydin

kayahan,barış manço.

when the angels sleep

2018 yapımı ispanyol filmi..Tüm sıkıntıların sebebinin anlayışsız eş olduğunu bir kez daha anladığım ,bu fikri onaylatan film..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

bağzıları-zaten kırılmış bir kızsın

selamün aleyküm diyene merhaba diyen insan

DOĞAL OLANDIR. NORMAL OLANDIR.

gerçek islam da kadın olmak

ikinci sınıf vatandaş olmaktır.

1 ayda 10 kilo almanın yolları

alkol alın bol bol.

öbür dünyada ateist yazarların yanmasını izlemek

öbür dünya varsa olacak olandır..gidip gelen mi var?

isveç diyeti

Bu sabah itibariyle farkında olmadan başladığım diyet..son 6 ayda aldığım 9 kiloyu nasıl verebilirm derken kendi kendime sabah sadece nescafe içsem acıkmam heralde dedim..çünkü kahveyi severim ve zaten sabahları bir şey yiyesm olmuyor..öğlen iki haşlanmış yumurta götürseem iş yerine? çok makul buldum bu fikri.akşam da et yanına salata ya da yoğrt salata hem hazırlaması kolay hem de etçil bi varlığım kolay olur diye nette bakınırken isveç diyetine rastladım..e benimki de bi nevi isveç diyeti olaca sanırım..spor yapmayı düşünmüyorum çünkü bu kadar düşük kaloriyle spor yaarken geberip gitme ihtimalim yüksek..bi hafta sonunda 3 kilo vermiş olursam ikinci haftaya devam edeceğim..

hangi hayvansınız testi

at diyorlar....