bugün

insanın zoruna giden durum.

Birbirimizi bulamadık ya yazıklar olsun bize aq.
Ya 14 Şubat benim için siradan bir gun sevgilim her gun seviyor ve her gun aşkini itiraf ediyor bana * bu 14 şubata kalmadik sevgimizi göstermek için Allah Allah sevince her gun sevmelisin yapmacik sevgililer gunu için değil * ))
Bu sene sevgilisiz geçeceği gibi diğer senelerde sevgilisiz geçecek gündür.
Bunlar hep kapitalizm'in oyunları.
amann salla gitsin dediğimdir.
14 şubatı araç değil amaç olarak gördüğünüzden yalnızsınızdır belki.
Bir 14 şubatı daha aynı sevgiliyle geçireceğim için mutluyum.
daha kötü günler geçirdiğimizden dolayı;

–koymamıştır.

sııktır edin sevgiliyi mk.
bir 14 şubatı daha sevgili ile geçirmekten daha normal durum.
birde sevgili diye, yontulmamış bi odunla geçirmek vardır ki, kıyaslanamaz bile...

acıtır...
şahsım adına sevindirici durum. 15'inden sonra bakınacağım. memur çocuğu olmak böyle bir şey işte.
Önemli değildir, alışılan bir durumdur.
oğlum siz yine sıfır iken sıfırı yaşayacaksınız.

lan benim ortada hiç bir suçum yokken (+)dan (-)ye düşme durumum var, halinize şükredin amk.
aman ne sıkıntı iş.
görsel
Olmayan para yine cebimde yanıma kâr olarak kaldı. Hadi gene iyiyim be.
(bkz: derdini sikeyim)
yaşayacağım durumdur. bunu değiştirmek isteyen sözlük yazarlarını mesaj kutuma beklerim.
sevgilisiz geçireceğim son 14 şubat.

aha da yazdım buraya. sevgilim olmazsa da salarım kendimi köprüden falan amk.
o olamayacaksa anlamsız sigaramla geçiririm.
Her günümüz sevgilisiz geçiyor bir gün daha geçse ne olur denendir.
Çok umursanmayacak durumdur. Zaten ne o öyle saçmalık.
Sevginin gunu mu olurmus? 14 subat'i sevgilim varken de sevmiyodum simdi de sevmiyorum. Vicik vicik samimiyetsiz ciftler falan. 4.5 yillik iliskimde bir kere bile kutlama veya ozel biseyler yapma geregi duymadim. Ozellikle o gunde hediye almaya, romantik biseyler yapmaya gerek yok ve bu cok yapmacik. Bu yuzden sevgilili veya sevgilisiz gecirmenin hic bir anlam ve onemi yok benim icin ve bu durumu temel ihtiyacmis gibi bir hale getiren ergenlere de allah akil fikir versin.
Her sene olduğu gibi. Resmen bünyem bağışıklık kazandı.
Umursamadığım durumdur. "Diğer tüm günler üzülmedim de şimdi mi üzülecem?" Dedirtendir.
görsel