bugün

Tek derdimiz bu olsun. Bunu dert eden insanı anlamıyorum.
hiç bir zaman yanliz geçirmediğim ve her seferinde acaba neler yapsam diye düşündüğüm bir durumdur. evet kardeşimin doğum günüdür. hem dost hem sevgili hem anne hem baba sevgisini bir kişide topladığım kişidir. allah beni ondan ayirmasin
Ne yapacaksın hacı olmayınca olmuyor.
her sene gerçekleşen..
(bkz: adı lazım değil baş harfi ben)
(bkz: hediyeli sevgili aranıyor)
(bkz: şanslı piç)

dünyanın parasına hediye almaktan, hadi diyelim aldı, beğendi beğenmedi stresinden kurtulmuş kişidir. imrenilir.
Amaaaan

(bkz: çokta tın)
(bkz: çokta fifi)
(bkz: çokta umrumdu)

gibi öbeklerin sıkça söylenmesi muhtemel.
sevgilim olduğunda da özellikle o gün çıkmazdım ben. böyle özel gün dedikleri şeyi hiç sevmiyorum. yılbaşı, sevgililer günü gibi. özel gün evlendiğin gündür. çocuğunun doğduğu gündür. sevdiğinin doğum günüdür. gerisi fasa fiso.
iki yıldır nasıl olduysa bu yıl da olucaktır. iki yıldır görmüyorum. bari bi telefon etse. eder mi ki.
görsel
üzülmeyin...
geçen seneki sevgililer gününde ansızın beni heyecanlandıran bir mesaj gelmişti. hem de bir mağazadan.
mesaj şöyleydi: ''sevgiliniz yok diye üzülmeyin, mağazamızda size de indirim var.''
hala gülümserim. bu mesajı bu sene de beklerim...
5. geleneksel sevgilisizlik adetim için hazırlıklara şimdiden başladım.
18 seneyi geçirdim bu seneyi de atlatabilirim sanırım.yalnızlığım ve ben çok mutluyuz.
Yakınlaşan durumdur.
Bu sefer bişiler olur belki diye umuyorum ama nerdeeee.
görsel
Umursamadığım durumdur. "Diğer tüm günler üzülmedim de şimdi mi üzülecem?" Dedirtendir.
Her sene olduğu gibi. Resmen bünyem bağışıklık kazandı.
Sevginin gunu mu olurmus? 14 subat'i sevgilim varken de sevmiyodum simdi de sevmiyorum. Vicik vicik samimiyetsiz ciftler falan. 4.5 yillik iliskimde bir kere bile kutlama veya ozel biseyler yapma geregi duymadim. Ozellikle o gunde hediye almaya, romantik biseyler yapmaya gerek yok ve bu cok yapmacik. Bu yuzden sevgilili veya sevgilisiz gecirmenin hic bir anlam ve onemi yok benim icin ve bu durumu temel ihtiyacmis gibi bir hale getiren ergenlere de allah akil fikir versin.
Çok umursanmayacak durumdur. Zaten ne o öyle saçmalık.
Her günümüz sevgilisiz geçiyor bir gün daha geçse ne olur denendir.
o olamayacaksa anlamsız sigaramla geçiririm.
sevgilisiz geçireceğim son 14 şubat.

aha da yazdım buraya. sevgilim olmazsa da salarım kendimi köprüden falan amk.
yaşayacağım durumdur. bunu değiştirmek isteyen sözlük yazarlarını mesaj kutuma beklerim.
(bkz: derdini sikeyim)