bugün

yalancıyı sikmiyorlar bu gerçekten çok kötü. Yalancılar sikilseydi pkk lı ve komünist kalmazdı lan yazık.

bu entry mutlubaykus değil zall girdi.
(bkz: yeni gladio)
Valla yok öldürüldük , yok söyle böyle kafama yatmiyor.
Şimdi sen böyle bir profesyonel bir iş yapacan.
Sonra dolmuş gibi 6 kişi doluşmuş şekil de bir araba ile terk edecen şehri.
Ayrıca 6 kişilik bir araçta insan niye çatışmaya girer.
Dağılıp kaçmak varken.
Ayrıca genç gibi giriş çıkışı devamli tutulan bir ilçeye kaçmak için ahmak olmak lazım.
Bide emniyet müdürünün dışarı çıkacağı ni hangi saat ve yerde olacağını bilmek ciddi bir istihbarat olayı.
Valla daha çok soru var ama eğer açığa çıkarmak istiyorlar ise buyrun canlı yakalanan var , şeffaf bir şekilde kamuoyuna açık bir halde ifadesi alınsın.

Ayrıca görgü tanıkları nın ifadeleri ile emniyet ifadeleri birbirini tutmuyor.
Valla dibi karanlık olan yetim kalan evlatlar ile dul kalan eşlerine oldu.
Bunca ölünün.
Yok bence kendi kendilerini öldürdüler heval.

Madem sokağa çıkacak yüreğin var, bi tarafın sıkışınca jitem ühü ühü diye ağlama heval.

Erkek olun azıcık.
orospu çocuğu kart kurtların iddiası. bu kancıkların sülalesine tecavüz edip sonra diri diri toprağa gömeceksin, sonra da ışid yaptı, aman çözüm süreci zarar görmesin, diyerekten taşşak geçip rencide edeceksin.
olmayan soyunuzu sikeyim dağ ayıları.
yuhh dedirten iddiadır. adamlar silahlarıyla kaçarken vuruldular olayın gerçekleştiği güzergahta. üstelik jitem nerdeydi bugüne dek de güneydoğuda hiçbir karşı koyuş sergileyemedi...

artık 90lı yıllarda yaşamıyoruz ki jitem olsun. en son mehmet ağar'ı bile hapse attılar. tansu'yu siyaset sahnesinden sildiler. akp değil jitemi orduyu dahi tasfiye etti. derin devlet, jitem vs. hikayeleri uydurma artık. bölgede varsa yoksa akp, bdp, hüdapar, hizbullah ve pkk var. başka da bir şey yok.
şu halde pek de dikkate alamayacağım iddia. varsa kanıt, bunu her şekilde ortaya çıkarabilirler iddia sahipleri. artık eskisi gibi değil ki, haber alabileceğimiz tek kanal trt değil. sosyal medyası var, şusu var busu var. kullansınlar bir zahmet.

ama bakıyorum, daha iki üç ay önce birlikten, beraberlikten dem vurup hepimizden oy isteyen bir siyasetçi halkı sokağa dökülmeye davet ediyor. sonra imralı canisinin mesajıyla olayları yatıştırana kadar 30 küsür kişi ölüyor dört günde. perdenin kendisine bakmadan perde arkasına odaklanmanın çok da anlamı yok.

bir de bu iddianın sahipleri şuna da cevap vermeliler, akp denetiminde kurulmuş bir örgüt, neden pkknın üzerine atmak için emniyet müdürüne saldırıda bulunsun? pkk ile ilgili gerilimler her arttığında zaten hükümet otomatikman bunlardan sorumlu tutuluyor. neticede çözüm sürecini başlatan da, cansiperane savunan da tayyip erdoğan ve akp oldu. bdp/hdp kanadı da şartlı destek verdi hep.

ışid konusuna gelinecekse eğer, iktidarın halen bile aktif bir şekilde ışide destek verdiğini iddia edenler, şimdiye kadar bu iddialarını ispat etme konusunda herhangi bir çaba içerisine girmediler. bu bakımdan tarafsız bir gözle bakıldığında akpnin ışide destek olduğu söylentileri, söylenti olmanın ötesine geçemedi henüz. öte yandan pydnin lideriyle yapılan görüşmede de akpnin bölgedeki kürtlerle benzer kaygıları taşıdığı ve ciddi bir diyalog zemininin de olduğu anlaşılmış oldu.

herhangi bir şey söylemiyorum. ama pkk ile bizim "derin devlet" arasında geleneksel bir kavgadır bu sen yaptın ben yaptım kavgası. ikisini de allah kahretsin!
vurun jiteme bakalım nereye kadar?
jitem mi kaldı amk.
Polise molotof kokteylinide, panzere benzin olsun kullansinlar diye attilar herhalde, yoksa o da mi jitem ?
80 lerden kalma tipik solcu yönlendirmesi.
Jitem yapsa yakalanmazdi. Yani, Bos iddia, geciniz... siradaki karalama tum ulke kurma hayali kurup da isid'e kurban giden kekolara gelsin.
peki öldürüle silahlı teröristler ne oluyor diye sormazlar mı.

(bkz: ha siktir diyorum)
yapanların pkk'nın dağ kadrosunda deşifre edilmiş, telsiz konuşmaları deşifre edilmiş. Yani pkk'nın yaptığına şüphe yok.

pkk yaptığı açıklamada lokal bir olay diyerek kabul etmiş. yani yapanlar bizim elemanlar ama üstten emir gitmedi, kendi başlarına(!) yaptılar demiş.

tanım : pkk'nın yine mağdura oynaması.
memleketimin kafamda deli sorular halidir.