bugün

15 yıldır hükümet akp fakat gündem başka! gündem ne? akp, köprü, yol, başkanlık! peki gerçek gündem? terör, ekonomik kriz, eğitim! istenilen ne? senin millet olma hakkını elinden alıp seni kula kul nasıl yaparız hırsı! ypg- pkk- işid- fetö terörist ağızlardan düşmüyor. peki bunların amacı kürdistanı kurmak değil mi?!

binali yıldırım kürdistan bayrağı için cevap vermiş;
http://www.haberler.com/y...irilerine-9314351-haberi/

ki cevabı aklı başında kimse tarafından kabul görecek gibi değil ve bu tutum devam ediyor!
bizi yıkmak için uğraşan terör örgütleri ile iş yapan bir yönetimin başkanı ve onu devlet olarak tanımak ne demektir!!!
kürdistan özerk bir bölge! bayrağını milletimizin haklı bağımsızlık savaşının sembolü olan bayrağımızın yanında bir tutmak kimin haddine düşer.katil bir topluluğun bayrağıyla, türk bayrağın bir tutmak ne anlama gelir! başbakanın tutumu bu derece yanlışken gündemi değiştirme çabası içiresine girilmiş. bu tutumu sorgulamamak düşüncesinin altında ne yatar!
hükümetimiz yanlış üstüne yanlış yapıyor ve bunu devam ettirmesi ülkemizin varlığını tehlike altına atıyor!

görsel

(img:#2)

(img:#3)
enteresan ve kahkaha attıran söylemleri arasında bulunduran haberdir.

--spoiler--

ARTIK HiÇ KiMSE MiLLETiN YETKiSiNi DEĞiŞTiREMEYECEK

--spoiler--

seçilmiş başbakan kovulup koltuğuna oturan adam söylüyor bunu. kürdistan denilen yeri de kabul etmiş ama referandum sloganları "hayır diyen pkk ile aynı saftadır" şeklinde. neresinden tutarsan tut ahmakça..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar