bugün

lan bu adam çok duygusal ya, böyle bir parodiye bile ağlıyor.
birkaç yıl önce de rte kurtarmıştı. ölen ölür kurtulanlar bizimdir.
çok güzel hareketler bunlar part : 2
O adami koprunun kiyisindan kurtardi ama ulke ucurumun kiyisina suruklendi o nolacaak.?
Niye show olsun amk diye isyan ettiren!!

Seçim ise seçim bitti! ihtiyacı yok! Bundan sonra 2023’e kadar meclis başkanı!! Senin oyuna mı ihtiyacı var? Niye böyle bir mizansen ayarlansın??

Karşı mahalleden biri iyilik yapınca hırtlık yapmaya bayılıyorsunuz! Muharrem ince kurtarsaydı ne düşünecektin k?

Nefret’e bağlı vicdan ve akıl erimesi bulguları bunlar!
Şunu muharrem ince yapsaydı işte adam adam diye göklere çıkarırdınız. Ulan ne yavşak adamlarsınız.
tiyatro diyen şizofrenler adamın her yaptığı şov, tiyatro mu olmalı ya kafaya bak doğruya alkış tutmayıp, sadece işinize geleni şakşaklayın siz. dokunsan ağlicak ya seni seviyoruz binali amca.
Olayı izlemedim detaylara hakim değilim . Ben şimdi köprüye çıksam ve eski başbakan gelse dese ki atlama ben niye atlayayım mal mıyım.

Ha baktım sonra iş vermediler para vermediler gider yine atlarım . Gerçekten dünya ile bağını kesmek isteyen adam için değil başbakan, kralı gelse fark etmez.
olay gerçek midir düzmece midir bilmem ama aklıma takılan cumhurbaşkanı veya başbakan geçerken nasıl denk getiriyorlar sürekli. lan o köprülerden 2-3 günde bir günde belki 2 defa geçiyorum hiç denk gelmedi çeyrek asırdır 1 kere bile.

bir de bazı tipler muharrem ince yapsa göklere çıkartırdınız diyor. lan muharrem ince yapsa bu sefer siz şov yapıyor diyecektiniz ? adam cuma namazına gidiyor diye demediğinizi bırakmadınız sanki yıllardır yanındaymışsınız da cumaya gitmediğini biliyormuş gibi. ne farkınız var ki bunun doğru olup olmadığını bilmeden şov diyen ile ?
her sene yaşanan olaydır.senaryoyu değiştirin bari kardeşim.
Böyle bir şeyi bu amaçla kullanacak kadar düşmemek lazımdı sayın yazarlar.
gerçekten ayıp, hiç bir şeye saygınız yok.
çok güzel bir filmdi çok beğendim. oyuncularda güzel oynamışlar.
(bkz: adam kurtardı)
şimdi mehmet pişkin mi yoksa bu sözde intihar eden adam mı daha karakterli?
binali o yüz ifadesini şov için çalışarak yapabiliyorsa hiç harcanmasın direk holivıd vallahi.

ota boka şov deme kurumunun açtığı bir başlık.
intihar vakalarını önleyen son başbakan olmuştur.
Efendiler dilek'i hatırladınız mı kanser mücadelesi için durumunu anlatmaya gitmişti.

Peki ya Merve çavdar'ı. Yıllardır iş bulamadığı için bunalıma giren öğretmen. Acaba o da Haliç'te düğün yapabilir miydi?

Peki ya cebinden 6 lira çıkan ibrahim Yeşilbağ. O da bir öğretmen adayıydı.

301 Somalı, işsiz gençler, parası olmayan babalar, anneler, şehit torununu delik ayakkabısıyla uğurlayan dedeler. Bilmem anlatabildim mi? (bkz: intihar etmek) (bkz: t a m a m)
bunu şov olarak düşünmemek lazım. her kim olursa olsun aynı şeyi yapardı. Orada bir can söz konusu ve binali yıldırım insana insan olduğu için değer veren bir birey. vicdanı rahat yaşayamazdı müdahale etmeseydi.