bugün

Bol miktarda çakma ürünler. Ne eti olduğu belli olmayan ürünler.
sucuk.

(bkz: bim de satılan öküz boy tavuk sucuğu)
labirent.

manasız çift kapı.
cipsodur, 3. sınıf et ve süt ürünleridir.
soslu zeytin.
Topi tanem
Le Cola.
Yarabbim.
dost ayran.
kalite geliyo.

mk adamlar onca lafa rağmen ayakta, milletin aklına kötü karalanmadı.
Şişme montlu kasiyer.
Onu bunu bilmemde yazın buz gibi oluyor bim. Serinlemek için 30 dk kaldımı bilirim sonrada bi gofret alır çıkarım.
kara gün dostu.
Mevsimine göre klima olarak kullanılması.
poşettir.
Yoğurdu.
casey kek ama eski paketinde şimdikilerden değil.
Uludağ Sözlük.
artık yaş pasta. evet bimde çok güzel yaş pasta var ben bugün bunu da gördüm. birçok pastanedekinden çok daha iyiydi. hatta iyiydi yani.
fakirler.
Kapısından hızlı bi şekilde utanarak girmek, kasada sıra beklerken dışarıdaki insanlarla gözgöze gelememek, poşetiyle dışarda yürüyünce insanların yüzüne bakamamak Yanımda Çanta varsa bimden aldıklarımı çantaya aktarıp poşeti yere atıp kaçmak.
bibim. yani halam.
(bkz: holland caramel waffles)
konyalı bir arkadaşım vardı..

ankara'da okuduğu yıllarda tanışmıştık, çok matrak ve zeki bir çocuktu ama konyalıydı işte..

mezuniyetten sonra bir ara aradım bunu,

"evlendim" babinkuk dedi..
"lan" dedim buna "manyak mısın?" "daha mezun olalı 3 ay olmadı iş bulmadan kızı iyice tanımadan olur mu?"
"abi" dedi, "bim'den prezervatif alırsan olur.."
kendisini entellektuel gelisim adina insan muzesine doldurup koyulmasi gereken ayse ablaya selamlar. urun yerlestirirken verdigi firikiklerde cabasi, bazen bu evli ve kapali kadin benden ne istiyorki sorunsalini akla getiriyor. her sabah ekmek alirken dolabi nasil acisimimi sexi buluyor nedir. hic anlamis degilim.

edit: kendisine abla deyince kiziyor. canimmm dememi istiyor. bu zorla ihim neyse.
mavi kapı. hem de iki tane.