bugün

Fiyatı 2.45 tl olan, paketin içinde 8 adet bulunan sarma. An itibariyle iki paket aldım, tadı çok güzel.

Beybi!
bu yemeğin % 60 ını ot(lahana), % 40 ını da içi oluşturuyor onda da 10 gram kıyma var yok. bu tür yiyeceğin sağlıklı olması için ana temanın yani lahanın kalori dağılımında ağırlığını koyması lazım. ama bakıyorsun kaşık kaşık yağ var içinde.
1 porsiyonunda (4-5 adet) ortalama 20 gram yağ 20 gram karbonhidrat 3-4 gram protein. ne bok anladım ben bu işten gider yağ içerim daha iyi. hem de paketlenmiş ürün nasıl güvenip yiyorsunuz anlamam içindeki yağ nerden geliyor doymuş mu doymamış mı trans yağ var mı sonuçta paketlenmiş ürün..

edit: yağ 0.35 gibi bir değer yazmışlar ulan yağ pakette duramıyor açsan fışkıracak kırmızı kırmızı noktalar oluşmuş 0 lı değerler koymuşlar yemeyin yedirtmeyin böyle şeyleri.
Bekar insanlar ve yemek yapamayanlar için tavsiye edilebilir. Yağlı biraz ama idare eder. Beni doyurmuşluğu vardır. Tanrı Bim'den razı olsun *
Amk fiyatı 2.45 tl olan bir paket sarmadan ne kadar kıyma beklentin var ki ?
Şakamısınız siz. Etin kilosu 50 tl birader. Sonra da diyorsunuz bu kadar eşek at nereye kayboldu.
Cır cır yapar. Yemeyiniz tabi ki öğrenci değilseniz. Unutmayin ogrenciye bir sey olmaz. Alistigi icin korumali midesi var onun. Kasnak gibidir bizim midemiz...
güncel Önemli Başlıklar