bugün

Bill gates dahidir diyenleri değiştirmeyecek olay, abd adamı içeri almaz pedofili bulamadık der kapanır gider (eğer gerçekse)
Avrupa'nın ne kadar medeni olduğunu gösterir.
Bill Gates'e sempatimizi artıracak iddia.
Windowsu kapattım gidiyorum.
şaşıracak bir şey yok. batıdaki zengin ve ünlü hemen herkes pedofildir. güneydoğu asya ülkeleri başta tayland olmak üzere hollanda belçika gibi ülkelerin zengin ve ünlü kişileri ile kaynamaktadır.
para varsa herşey serbest bu dünyada.
(bkz: pizza gate skandalı)
Bill gates dünyanın sayılı milyarderleri arasına girmiş ancak en çok bağış yapan insandır . Servetinin % 40 ını bağışlamıştır. Yapmayın etmeyin allah aşkına. Bu amerikan medyasında da çok iğrenç insanlar var.

Pedofili nedir biliyor musunuz? Sadece sapıklık değildir aynı zamanda sadist , katil ve tam bir vahşi olmanız lazım öyle hissedebilmek için.

Bill gates ' in öyle şeyler yapacağını sanmıyorum. Belki de iyi bir yardımsever olduğu için iftira atıyorlardır. Çünkü bahsettiğiniz tarikatler kimseye yardım etmeyi falan öğütlemiyor .
lan şu iddia müslüman biri hakkında olsaydı yer yerinden oynardı ama dinsiz imansızlar yapınca kendini ilgilendiriyor müslüman görünümlü biri yapınca islamı ilgilendiriyor.

ensar vakfında yıllar önce maalesef bir kendini bilmez iğrenç bir olaya sebep oldu ama deyyuslar döndürüp döndürüp gündeme getiriyorlar islamı kötülemek için.
Yaşasın linux.
Kanıtı olmayan boş iddia.
ne yapalım linux'a mı geçelim? windows lisanssız zaten.
Suratına bakılmayacak, okumaktan, çalışmaktan, çaçaron bi kadına düşmekten başka hayatları yok. Bi kadın daha arasa hesapçı, paragöz, sorunları seksle çözecek, bi bok öğrense şantajın hasını yapacak.

Öyleyse küçük toy kızlara yöneliyorlar bilmiş kadının o şirret korkusuyla.

Yıllardır devam ediyormuş bu olay. Risk almamak için dr.'a da gitmiyor pislikler.
Papazıyla, başkanıyla pislik silsilesi bunlar. Ve gerçekten tarikatlar.
Şaşırtmamıştır..